Znany plan sparingowy Ladies

Nasze dziewczyny, które po rundzie jesiennej zajmują pozycję lidera w grupie zachodniej drugiej ligi wkrótce wznowią treningi. Przygotowania do ligowej wiosny Skra Ladies rozpocznie tydzień później od męskiej drużyny, a więc 11 stycznia. Żeńska drużyna Skry, podobnie jak mężczyźni ma w planach rozegranie aż 8 spotkań kontrolnych. Zany jest już ich szczegółowy plan.

W najbliższy poniedziałek (11.01) dziewczyny wykonane będą miały testy motoryczne. Wtedy okaże się w jakiej formie powróciły po świąteczno-noworocznej przerwie. Później drużyna Marty Miki i Patryka Mrugacza przygotowywać będzie się na własnych obiektach. Pierwsze spotkanie sparingowe zaplanowane zostało na 23 stycznie. Ladies zmierzą się wówczas z chłopakami z juniorskiej drużyny Skry. Później już grać będą wyłącznie z żeńskimi drużynami – z ekstraligi, I oraz III ligi. Nie da się ukryć, że celem na wiosnę będzie utrzymanie pozycji lidera i awans do pierwszej ligi. Czy w związku z tym możemy spodziewać się wzmocnień zespołu? – Zimą nie jest łatwo się wzmocnić, ale cały czas rozglądamy się za zawodniczkami na konkretne pozycje. Najważniejsze, że żadna z dziewczyn nie powinna opuścić naszej drużyny – mówi trener Marta Mika. Pełny harmonogram meczów sparingowych wygląda następująco:

23.01, godz. 15.00 Skra Ladies – Skra Częstochowa (juniorzy)

30.01, godz. 15.00 Czarni Sosnowiec – Skra Ladies

03.02, godz. 18.00 Rekord Bielsko-Biała – Skra Ladies

13.02, godz. 15.00 Skra Ladies – SMS II Łódź

17.02, godz. do ustalenia Skra Ladies – ROW Rybnik

20.02, godz. do ustalenia SWD Wodzisław – Skra Ladies

27.02, godz. 17.00 Skra Ladies – Pogoń Zduńska Wola

07.03, godz. 15.00 Czarni II Sosnowiec – Skra Ladies

Close Menu
×
×

Koszyk