Znamy plan zimowych sparingów

Drugoligowe granie w roku 2020 możemy uznać za zakończone, czas zatem myśleć już nad przygotowaniami do rundy wiosennej. Skra planuje w styczniu i lutym rozegrać aż osiem spotkań kontrolnych z przedstawicielami I, II, III i IV ligi. Do treningów podopieczni Marka Gołębiewskiego powrócą 5 stycznia. Szczegóły poniżej.

Podobnie, jak to miało miejsce w latach minionych nasza drużyna przygotowywać będzie się na własnych obiektach. Zorganizowanie obozu poza Częstochową ze względów ekonomicznych nie jest planowane. Niespełna dwa tygodnie od rozpoczęcia przygotowań, nasza drużyna rozegra pierwsze spotkanie sparingowe – przy Loretańskiej spotkamy się z piątą aktualnie drużyną 4. grupy III ligi – Wólczanką Wólka Pełkińska. Pełny harmonogram sparingów wygląda następująco:

16.01, godz. 11.00 Skra Częstochowa – Wólczanka Wólka Pełkińska

23.01, godz. 11.00 GKS Bełchatów – Skra Częstochowa

30.01, godz. 11.00 Raków II Częstochowa – Skra Częstochowa

03.02, godz. 17.00 Skra Częstochowa – ŁKS Łagów

06.02, godz. 11.00 Skra Częstochowa – Polonia Bytom

09.02, godz. do ustalenia ŁKS Łódź – Skra Częstochowa

13.02, godz. 11.00 GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa

20.02, godz. do ustalenia Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa

Close Menu
×
×

Koszyk