Turniej SKRA CUP na Mikołaja w HSC

Dzień po Memoriale im. Przemysława Kożucha, nasz Klub zorganizuje kolejną halową imprezę. Na dzień Świętego Mikołaja zaplanowany został turniej SKRA CUP dla dzieci z rocznika 2014 i młodszych. Areną zmagań będzie Hala Sportowa Częstochowa na Zawodziu. Z tej imprezy, jak i z Memoriału im. Przemysława Kożucha mając na uwadze, że rozgrywki odbywać będą się w reżimie sanitarnym przeprowadzona zostanie transmisja wideo.

Oprócz dwóch drużyn Skry, w turnieju udział wezmą: FA Zawiercie, Młodzik Strzelce Opolskie, Rozbark Bytom, Sokół Wręczyca, Start Namysłów, Lot Konopiska i Łódzka Akademia Futbolu. Zmagania rozpoczną się o godzinie 9.00, ostatni mecz turnieju powinien zakończyć się przed godziną 15.00. Wszystkie drużyny zmierzą się ze sobą w 12-minutowych meczach.

Każda drużyna na boisku składała się będzie z pięciu zawodników (drużyny maksymalnie mogą zgłosić 10 zawodników). Drużyny rywalizować będą na boisku o wymiarach 22 na 14 metrów. Równolegle toczyć będą się zmagania na dwóch boiskach. O zwycięstwie i końcowej klasyfikacji zadecyduje tabela na koniec turnieju.

Na żywo podgląd Hali Sportowej Częstochowa, będzie dostępny na kanale SkraTV.

Szczegółowy harmonogram imprezy dostępny jest tutaj:

Harmonogram Skra CUP 2014

Close Menu
×
×

Koszyk