Podsumowanie tygodnia (14.09 – 20.09): Trampkarz C2, Młodzik D1, Młodzik D2

Rocznik 2007 (Trampkarz C2)

W niedzielny poranek kolejny mecz ligowy rozegrali podopieczni Pawła Rycharskiego. Na Loretę przyjechała drużyna Polonii Bytom, która przed tym spotkaniem zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Spotkanie od początku do końca było kontrolowane przez Skrzaków i pewnie zgarnęli 3 punkty.

Trener Rycharski o meczu: Pewna wygrana w dobrym stylu, bardzo dobra pierwsza połowa i średnia druga, gdzie sporo roszad i testów. Gratulacje dla drużyny, zabieramy się do pracy za tydzień ciężki mecz w Bielsku z tamtejszym Rekordem, który jest vice-liderem rozgrywek.

Skra Częstochowa – Polonia Bytom: 8:0

Bramki: Matyja (5 bramek), Żakowski (1), Figzał (1), Kozłowski (1)

Skład: Foltyński/Warzyszyński, Leśniak S., Meroń/Skwarczyński, Leśniak D., Rzońca, Błachowicz/Więckowski, Cieślak/Figzał, Kozłowski/Kwaśnik H., Matyja, Żakowski/Wolski, Kwaśnik K./Trybulak

Rocznik 2008 (Młodzik D1)

Jedyne spotkanie w tym tygodniu rozgrywamy w III lidze wojewódzkiej w dzielnicy Dźbów z miejscowym Płomieniem.

Drużyna przeciwna bardzo ambitnie podeszła do tego spotkania od początku starając się wysoko odebrać piłkę, przez co na początku spotkania na nierównej płycie bocznego boiska przy ulicy Kopalnianej mieliśmy problemy z utrzymaniem posiadania piłki. Przeciwnik próbował zagrażać naszej bramce stałymi fragmentami gry, a nasza drużyna szukała otwarcia wyniku w ataku szybkim, jednak to po rzucie rożnym i bramce głową przez Filipa Węgrzyna wychodzi na prowadzenie. Od początku drugiej połowy gramy dokładniej szukając miejsca do podań otwierających jednak to przeciwnik mocnym strzałem zza pola karnego wyrównuje. Podrażnieni takim rozwojem sytuacji po kilku minutach po akcji sam na sam Marcina Rzeźniczka wychodzimy na prowadzenie którego już nie oddajemy do samego końca raz po raz tworząc sytuacje strzeleckie ostatecznie wysoko wygrywają – tak mecz podsumował trener Karol Pikoń.

Płomień Częstochowa – Skra Częstochowa: 1:5

Bramki: Rzeźniczek (3 bramki), Węgrzyn (1), Bajor (1)

Skład: Wiktor Rajczykowski, Alan Radło, Piotr Bajor, Filip Szczepaniak, Franciszek Syma, Filip Turek, Filip Węgrzyn, Marcin Rzeźniczek, Hubert Tkaczyk, Konrad Szałaj, Filip Czerkieski, Szymon Gawron

Rocznik 2009 (Młodzik D2)

Podopieczni trenera Mariusza Czoka pojechała do Lublińca na mecz z tamtejszym Sportingiem. Skrzacy przyjechali jako lider, natomiast gospodarze plasowali się na drugim miejscu w tabeli, więc doszło do spotkania na szczycie! Jak poradzili sobie chłopcy w tym meczu? Relację przedstawił trener Czok:

W tym spotkaniu byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, można powiedzieć ze zdominowaliśmy Sporting. Nasza gra była płynna, bardzo często dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, które zamienialiśmy na bramki. W defensywie zagraliśmy bezbłędnie, w ataku byliśmy skuteczni. Zespół bardzo dobrze wyglądał na tle rywala, chłopcy bardzo ambitnie podchodzą do swoich zadań na boisku, są bardzo w tym wszystkim świadomi i to ma przełożenie na dobra grę całego zespołu.

Sporting Lubliniec – Skra Częstochowa: 0-12

Bramki: Sołtysik (1 bramka; 2′), Radomski (3; 8′, 15′, 30′), Siuda (3; 11′, 22′, 35′), Urbański (3; 20′, 52′, 56′), Musiał (1; 45′), Nowak (1, 49′)

Skład: Węgrzyn, Tatarczyk, Pilarski, Jędruch, Urbański, Nowak, Sołtysik, Siuda, Radomski, Musiał, Miarka, Wojtasik, Młynarczyk, Kaśków, Krawczyk

Close Menu
×
×

Koszyk