Juniorzy A1 wygrywają ze Stradomiem

W kolejnym meczu kontrolnym juniorzy wygrywają 3:2 z drużyna ligi okręgowej KS Stradom.

Pierwsza połowa to praktycznie pełna dominacja z naszej strony, szybko narzucamy rywalowi swój styl gry i po dwóch karnych na Nurku Skrzacy strzelają dwie bramki z karnych autorstwa Bąka i Dula. Druga połowa już bardziej wyrównana drużyna Stradomia również strzela dwie bramki po karnych natomiast w końcówce meczu Żabik przesądza o zasłużonym zwycięstwie.

Trener Tomasz Szymczak krótko o meczu: Reasumując bardzo dobra pierwsza połowa, w której w posiadaliśmy pełną kontrolę którą udowodniliśmy zdobytymi bramkami ale również w obronie nie pozwoliliśmy rywalowi na zbyt wiele. Druga połowa po zmianach była bardziej wyrównana natomiast stworzyliśmy sobie więcej doskonałych sytuacji strzeleckich ale wykorzystaliśmy tylko jedną.

KS Stradom – KS Skra A1 – 2:3(0:2)

Bramki: Bąk(24′), Dul (37′), Żabik (79′)

Skład: A.Kowalczyk(40’J.Hajda, 80’P.Pędzioch) – A.Cheliński(80’K.Bugajczyk), J.Załucki, S.Rydz(80’K.Kuban), K.Załęski(46.T.Garus), M.Kempa(46’B.Ziętara), J.Rumin(46’W.Bednarek), W.Norberciak(65’J.Rumin), M.Nurek(46’A.Żabik), B.Bąk(80’K.Banasiak), O.Dul(46’F.Słabosz)

Close Menu
×
×

Koszyk