O psychologii sportu – rozmowa z Kamilem Radomskim

O relacjach na linii zawodnik-rodzic-trener, książce „Poradnik pozytywnego trenera” i wielu innych kwestiach Kamil Nowiszewski rozmawiał z psychologiem sportu w SMS Nobilito – Kamilem Radomskim!

Rozmowę możesz obejrzeć klikając w ten LINK!

Kamil Radomski – Prezes Stowarzyszenia Pozytywnie Aktywni – aktywizującego społeczeństwo lokalne (poprzez sport, sztukę i wolontariat). Jest członkiem Fundacji Sportu Pozytywnego. Absolwent psychologii społecznej na USWPS WZ Wrocław oraz Studiów Podyplomowych ,,Psychologia w Sporcie Pozytywnym” na USWPS WZ Sopot. Współtwórca Modelu „i7W”- służącemu wzrostowi efektywności trenerskiej we współpracy z zawodnikami. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu „Moderator” przygotowującą do profesjonalnego konstruowania oraz prowadzenia szkoleń. Współpracuje indywidualnie i drużynowo z zawodnikami, trenerami różnych dyscyplin sportowych. Pasjonat snowboardu i triathlonu.

Close Menu
×
×

Koszyk