C1 | rocznik 2005

Po ciężkim meczu zawodnicy z rocznika 2005 zdobywają 3 cenne punkty.

Od początku spotkania widać przewagę naszych zawodników, ale brakuje przysłowiowej kropki nad i. W 38 minucie goście wychodzą z jedną z nielicznych kontr i obejmują prowadzenie. Reakcja naszej drużyny jest natychmiastowa i w 40 minucie, po składnej akcji, Kubańczyk strzela na 1-1.

Po przerwie nasi zawodnicy podkreślają swoją przewagę spychając gości do obrony i w 78 minucie Pijet strzela bramkę i ustala wynik na 2-1.

Skład: Rosiak, Bulski, Major, Serwaciński, Kacperak, Stolarski, Rajca, Ślemp, Pijet.A, Antczak, Krawczyk (Sobala, Majda, Dudek, Kubańczyk, Dominowski, Musiał, Bejm)

Bramki: Kubańczyk 38, Pijet.A 78

2 - 1

SKRA CZESTOCHOWA – ROCZNIK 2005 vs SSR APN KNURÓW

C2 | rocznik 2006

1 - 0

Skra Częstochowa – Rocznik 2006 I vs GKS PIAST GLIWICE S.A.

C2 | rocznik 2006 | III liga

1 - 2

Skra Częstochowa – Rocznik 2006 II vs STRADOM CZESTOCHOWA

D1 | rocznik 2007 | I liga

Wysoką porażką, bo aż czterema bramki przegrali pierwszoligowy z rocznika 2007.

Okiem trenera Mariusza Czoka: “Nasza drużyna wyglądała fatalnie, byliśmy bezradni jako zespół. Drużyna z Bielska zdominowała nas całkowicie w każdym elemencie. Na boisku panował chaos, a my nie byliśmy zespołem, którym zwykliśmy być.
Popełniliśmy dużo błędów, a na tym poziomie rozgrywek każdy popełniony błąd karany jest bramką.
Teraz musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotować się do kolejnego spotkania”

0 - 4

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 I vs BBTS PODBESKIDZIE

D1 | rocznik 2007 | III liga

Najbliższe spotkanie w tej lidze zostanie rozegrane 11 września.

6 - 0

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 vs LISWARTA KRZEPICE

D2 | rocznik 2008

Po inauguracyjnym wysokim zwycięstwie drużyna udała się na Limanowskiego gdzie zmierzyła się z Rakowem Częstochowa.

Pomimo ambitnej gry i dobrej organizacji gry w obronie w pierwszej połowie straciliśmy bramkę do szatni, mając swoje okazje po szybkich kontratakach.

Druga połowa należała jednak do gospodarzy którzy cierpliwie budując kolejne akcje dołożyli pięć trafień.

6 - 0

RKS RAKOW CZESTOCHOWA vs Skra Czestochowa – Rocznik 2008 II

E1 | rocznik 2009 | I liga, grupa 1

Najbliższe spotkanie w tej lidze zostanie rozegrane 6 września.

0 - 3

Skra Czestochowa – Rocznik 2009 vs POLONIA PORAJ

E1 | rocznik 2009 | I liga, grupa 2

W piątkowe popołudnie drużyna Skry I przy ul. Powstańców podejmowała drużynę Polonii – Unii Widzów.

„Skrzaki” od początku do końca kontrolowały przebieg spotkania. Podczas meczu można było zauważyć nie tylko grę 1 na 1 czy też bezpośrednie strzały Skry, ale równie dobrze wyglądało otwarcie gry od bramki jak i konstruowanie akcji poprzez przenoszenie gry z jednej strony do drugiej. Bardzo dobrze wyglądał element znajdowania wolnej przestrzeni przez napastników, dzięki czemu bramkarz i obrońcy mogli skutecznie konstruować atak szybki. Na słowa uznania za ten mecz zasługuje Jakub Jędruch. W następnym meczu Skra zagra na wyjeździe z Ajaksem Częstochowa. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Skład drużyny: Hędzlik, Dudek, Jędruch, Urbański, Malczewski, Idzikowski, Gaudy, Jędrzejewski, Pasychnik

14 - 3

Skra Czestochowa – Rocznik 2009 vs POLONIA-UNIA WIDZOW

E2 | rocznik 2010

Spotkanie toczone było w szybkim tempie.

Pierwsza połowa należała do naszej drużyny, która dzięki wysokiej skuteczności pod bramką rywala trafiła sześciokrotnie.

Druga połowa należała jednak do drużyny gości, która dzięki większej determinacji zdobyła w końcowym rozrachunku o jedną bramkę więcej.