Lekcja odrobiona – Knurów pokonany

Wysokim zwycięstwem zakończyły rywalizację z MTS Knurów nasze piłkarki. Skra Ladies pewnie pokonała rywalki i umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli III ligi.Mecz z outsiderem rozgrywek miał być formalnością, a zwycięstwo nie miało by ć ani przez moment zagrożone. Stało się jednak nieco inaczej. Co prawda nasze piłkarki odniosły przekonujące zwycięstwo, ale początek spotkania był nie małym zaskoczeniem.

Nasze Panie już w 4 minucie wpadły pod zimny prysznic. Pierwsza akcja spotkania przyniosła gola i to nie gospodyniom, ale rywalkom. Na szczęście początkową dekoncentrację udało się zażegnać i w kolejnych minutach strzelały już tylko nasze piłkarki.

Od zdobycia wyrównania (7 minuta), nasze panie rządziły i dzieliły na boisku. Kolejno gole zdobywały Liczko, Młynek, Liczko, Młynek, Kaczmarzyk, Wojciechowska, Młynek i Ślusarczyk.

Ostatni kwadrans spotkania toczony przy upalnej temperaturze to wyczekiwanie na końcowy gwizdek.

Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia kolejka spotkań w której nasz zespół zmierzy się w Myszkowie, w derbowym pojedynku z miejscowym MKS.

III liga kobiet
Skra Ladies Częstochowa – MTS Knurów 8 – 1
sobota 08.06.2019, godz.: 17.00
MOSiR Skra, ul. Loretańska 20, Częstochowa

KS Skra:
Juszczyk – Kaczmarzyk, Połcik, Włoch, Dzianak (73’ Pietrzak) – Chrząstek (58’ Ślusarczyk), Tomczyk, Wojciechowska, Grajcar – Liczko, Młynek (76’ Kosmala)

Gole zdobywały:
0 – 1 MTS – 4’
1 – 1 Liczko – 7’
2 – 1 Młynek – 11’
3 – 1 Liczko 18’
4 – 1 Młynek – 23’
5 – 1 Kaczmarzyk – 32’
6 – 1 Wojciechowska – 55’
7 – 1 Młynek – 66’
8 – 1 Ślusarczyk – 78’

Close Menu
×
×

Koszyk