Trenerski dwugłos po meczu z GKS-em Jastrzębie

Po meczu z GKS-em Jastrzębie odbyła się tradycyjna konferencja prasowa, na której merytorycznie do przebiegu spotkania odnieśli się obaj trenerzy […]

Po meczu z GKS-em Jastrzębie odbyła się tradycyjna konferencja prasowa, na której merytorycznie do przebiegu spotkania odnieśli się obaj trenerzy – Dawid Pędziałek i Dariusz Rolak.

Przewijanie do góry