Oferta dla sponsorów

Korzyści dla przedsiębiorstwa płynące ze wspierania sportu

• Oszczędność : skonsolidowana, tania reklama w wielu miejscach
  • Naturalna obecność reklamy w publicznych miejscach
  • Wzrost świadomości marki (badania CBOS z lutego 2011 pokazują, że 86% Polaków nie lubi reklam, jednak co 3 ankietowany przyznaje, że wybierając spośród podobnych produktów kupuje ten, który zna. Dlatego warto sięgnąć po promocję produktu/ marki do sportu, który zrobi to mniej inwazyjnie a równie lub bardziej skutecznie)
  • Budowanie odpowiedzialności społecznej

Sport jest dziedziną życia dostarczającą wielu emocji, wywoływanych udziałem w wydarzeniu sportowym tak po stronie zawodników, jak i po stronie widzów. Dzięki niemu kształtują się takie cechy charakteru jak wola zwycięstwa, umiejętność pogodzenia się z porażką, współpraca w zespole, czy w końcu lojalność wobec barw.

Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową w wielu krajach i ma najbardziej rozbudowaną strukturę rozgrywek w skali świata.

Ideą KS SKRA jest szkolenie dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego piłkarza. Państwa obecność w naszym projekcie, jako Sponsora Tytularnego, Sponsora Oficjalnego, lub Partnera będzie doskonałą promocją dla Waszej firmy i pozwoli utrwalić Wasz wizerunek, jako aktywnej Marki na rynku lokalnym, a Nam pozwoli na świadczenie usług na coraz wyższym poziomie i będzie dla Nas jednocześnie wsparciem i wyróżnieniem dla podejmowanych przez Nas inicjatyw. Sponsorowanie klubu to inwestycja w przyszłość oraz danie młodym ludziom szansy na rozwój i kształtowanie charakteru poprzez sport.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania? Skontaktuj się z nami!

KS SKRA Częstochowa S.A.
ul. Loretańska 20