Zagraj z nami BSC6

Business Soccer Clu6 to elitarne rozgrywki dla drużyn firmowych, drużyn przyjaciół oraz wszystkich miłośników Piłki Nożnej.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Lidze piłkarskiej Business Soccer Clu6.

BSC6 to kompleksowy system rozgrywek piłkarskich, czyli połączenie zajęć sportowych, aktywnego wypoczynku i przyjacielskiej rywalizacji.

Piłka nożna to obecnie najpopularniejsza dyscyplina sportu. A z pewnością w roku 2012, roku Euro najczęściej komentowana. Grają lub grali w nią niemal wszyscy. Kojarzy się przede wszystkim z latami młodości i zabawą na podwórku z kolegami. Niesłusznie, bowiem to dyscyplina, którą można uprawiać niezależnie od wieku. Wzmacnia organizm, przynosi ulgę zestresowanym, zapewnia rozrywkę zarówno tym, którzy ją uprawiają jak i tym, którzy mogą się jej przyglądać. Piłka nożna to także adrenalina i pożyteczny sposób na jej wyzwolenie. Jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu i mamy nadzieję, że ten czas spędzą Państwo grając w Lidze Business Soccer Clu6. Profesjonalna organizacja i miejsce z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Właśnie tu zmęczycie się fizycznie i odpoczniecie psychicznie przed kolejnym dniem w pracy. To miejsce pozwoli Państwu nawiązać nowe kontakty i poszerzy horyzont możliwości.

Od jesieni 2012 roku prowadzimy rozgrywki w lidze BSC, które cieszą się dobra opinią, dlatego proponujemy państwu przystąpienie do rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2013. Rozgrywki odbywają się jednym z najnowocześniejszych obiektów piłkarskich w naszym regionie w ramach amatorsko/biznesowych rozgrywek szóstek piłkarskich.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej piłkarskiej przygody!

Gwarantujemy

• mecze na nowym obiekcie posiadającym sztuczną trawę nawierzchnia
  • obiekt usytuowany w centrum miasta, ul. Sobieskiego (Orlik przy Gimnazjum nr 9)
  • przyjazną atmosferę, wielką dawkę sportowych emocji, nowe kontakty
  • zimne piwo dla każdego zawodnika po meczu
  • doświadczoną i kompetentną obsługę sędziowską i techniczną w trakcie spotkań
  • 11/13 spotkań w sezonie

Przystąpienie do rozgrywek

• Warunkiem przystąpienia do rozgrywek Business Soccer Clu6 jest zawarcie umowy z organizatorem rozgrywek, a następnie opłacenie udziału w danej edycji rozgrywek.

• W rozgrywkach mogą brać udział osoby urodzone w 1989 roku i starsze
  • Drużyna może liczyć maksymalnie 15 zawodników, 6 podstawowych i 9 rezerwowych (na boisku znajduje się 5-ciu zawodników + bramkarz)
  • Rozgrywki piłkarskie Business Soccer Clu6 organizowane przez KS „Skra” Częstochowa S.A.mają charakter amatorski tzn. jego uczestnikami nie mogą być zawodnicy grający lub zgłoszeni do rozgrywek w:
    • Ekstraklasie, I, II, III i IV lidze polskiej
    • Ogólnopolska liga halowa
  • Pozostałe klasy rozgrywkowe:
    • Ligi okręgowe – można zgłosić 1 zawodnika
    • Klasy A, B, C – bez ograniczeń
  • MECZ: Czas gry: 2 x 25 min. z maksymalnie 5 min. przerwy.
  • BOISKO: Rozgrywki odbywać się będą na boiskach piłkarskich ze sztuczną nawierzchnia o wymiarach: 54m x 32m.
  • BRAMKI: w rozmiarach 5m x 2m.
  • PIŁKA: Rozgrywki będą prowadzone piłka Nr 5 (piłka dopuszczona do rozgrywek krajowych przez PZPN).
  • TERMIN ROZPOCZĘCIA ROZGRYWEK: wrzesień 2016
  • TERMIN ROZGRYWEK: wrzesień – listopad 2016

UWAGA!!!

Termin zgłaszania drużyn upływa 22.09.2016r. Do tego dnia:

1. Zbierz drużynę i zgłoś ją.
  2. Wypełnij poniższy Formularz – „Zgłoszenie drużyny do rozgrywek”
  3. Ciesz się rozgrywkami!!!

ORGANIZATOR – Michał Szymczyk 660 782 064