Rozwój dziecka wymaga nie tylko ruchu, który pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, ale także kontaktu z rówieśnikami, który rozwija umiejętność współpracy i zdrowej rywalizacji.

OSIEDLOWA AKADEMIA SKRY To treningi piłkarskie na waszych osiedlach w waszych szkołach. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego miasta i ułatwiając rodzicom dowożenie pociech na zajęcia proponujemy Wam zajęcia piłkarskie w pobliżu Waszego domu.
OSIEDLOWA AKADEMIA SKRY zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla chłopców urodzonych w latach 2007 – 2009

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas – przyjdź na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i zobacz co oferujemy. Ty zobaczysz jak pracujemy, a Twoje dziecko zobaczy jak dobrze można się aktywnie bawić.

Zapraszamy rodziców z dziećmi (w stroju sportowym) na pierwsze bezpłatne organizacyjno – pokazowe zajęcia.
Tam zapoznamy Was ze szczegółami organizacyjnymi i pełną ofertą.

A gdy się już przekonasz, że to idealna forma dla Twojego syna – Dołącz do Nas!
Możesz to zrobić w każdej chwili!

Opłaty za zajęcia to koszt 80 zł za miesiąc – 2 zajęcia/tydzień.

Gwarantujemy:

• zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów
  • przeprowadzanie dwóch treningów w tygodniu trwających po 80 minut,
  • ćwiczenia przy wykorzystaniu sprzętu treningowego w pełni dopasowanego do wieku dzieci,
  • zajęcia odbywające się na sali gimnastycznej w szkole na waszym osiedlu lub na orliku przy niej,
  • możliwość zakupu stroju sportowego

Lokalizacja zajęć:

poniedziałek godz.: 18.30 – 19.30
czwartek: 18.00 – 19.00
Prowadzący trener Karol Tomczyk tel.: 790 354 504

Gorąco zapraszamy 7,8 i 9 latków wraz z rodzicami !!!!

REGULAMIN OSIEDLOWEJ AKADEMII SKRY

1. Uczestnicy projektu zobowiązani są godnie reprezentować Osiedlową Akademię Skry K.S. Skra Częstochowa na zajęciach, turniejach jak i w życiu codziennym.
  2. Zajęcia w Osiedlowej Akademii Skry K.S. Skra Częstochowa prowadzone są w okresie wiosna/lato na boiskach „zewnętrznych”, natomiast w okresie jesień/zima na salach gimnastycznych. O zmianach w harmonogramie opiekunowie zostają wcześniej powiadomieni przez trenera prowadzącego zajęcia.
  3. Uczestnik musi posiadać strój sportowy odpowiedni do pogody oraz miejsca treningu.
  4. Dłuższe nieobecności uczestnika na treningach należy wcześniej zgłaszać trenerowi.
  5. W razie przypadków losowych Osiedlowa Akademia Skry K.S. Skra Częstochowa  zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć o czym opiekun zawodnika zostanie powiadomiony poprzez SMS na numer podany w deklaracji zawodnika.
  6. Za ewentualne szkody powstałe w wyniku nieodpowiedniego zachowania uczestnika na zajęciach odpowiada rodzic/opiekun dziecka.
  7. Podczas zajęć opiekunowie zobowiązani są do o kulturalnego zachowania oraz nie wchodzenia na płytę boiska lub salę gimnastyczną.
  8. Trener wyznacza przerwy w treningu. Niedopuszczalne jest samowolne opuszczanie treningu przez uczestników- zawodników.
  9. Za kontakt z opiekunami zawodników odpowiada trener prowadzący zajęcia danej grupy.
  10. Wysokość składek i zasady ich pobierania ustalane są na rok kalendarzowy.
  11. Od stycznia 2016 roku składka za zajęcia dla uczestników wynosi 70 zł miesięcznie. Za godziny zajęć uważa się zarówno treningi jak i możliwość udziału w wybranych turniejach  i imprezach, w których uczestnicy projektu biorą udział pod opieką trenerów.
  12. Składkę należy płacić z góry u trenera danej grupy, do 10-go każdego miesiąca – za dany miesiąc. Brak wniesienia składki w terminie stanowi rażące naruszenie regulaminu i powodować może zawieszenie zawodnika w prawach do treningu do czasu uregulowania należności.
  13. Składka jest niepodzielna, niezależna od ilości przeprowadzonych w miesiącu zajęć – uczestniczenie przez dziecko w mniejszej niż zadeklarowana ilości zajęć nie stanowi możliwości jej obniżenia. W przypadku wcześniejszego zgłoszenia trenerowi całkowitej nieobecności w danym miesiącu – składka „postojowa” wynosi 25 zł za dany miesiąc.
  14. W przypadku nieuregulowania zaległych składek windykacja zaległości jest realizowana na drodze cywilno- prawnej.
  15. Uczestnicy i opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania regulaminu. Złamanie regulaminu przez zawodnika bądź opiekuna może być podstawą do natychmiastowego wydalenia z Osiedlowej Akademii Skry K.S. Skra Częstochowa pomimo wniesienia opłaty za dany miesiąc.
  16. Osiedlowa Akademia Skry zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie z uprzedzeniem opiekunów.
  17. Obowiązkiem każdego uczestnika zajęć jest informowanie trenera przed przystąpieniem do treningu o każdorazowej niedyspozycji, złym samopoczuciu, pogorszonym stanie zdrowia           i innych ograniczeniach uniemożliwiających wykonywanie zadanych ćwiczeń.
  18. Rodzice i opiekunowie zobowiązują się do podania bieżących informacji o stanie zdrowia dziecka oraz jego ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonywania ćwiczeń podczas trwania treningu.
  19. Stawienie się dziecka na zajęciach sportowych jest równoznaczne z potwierdzeniem braku przeciwwskazań u dziecka do podjęcia treningu.
  20. Rodzice mają prawo wystąpić do Zarządu z prośbą o zebranie wyjaśniające w sprawach dotyczących zespołu.
  21. Klub, trenerzy ani jakiekolwiek inne osoby działające w imieniu Klubu nie ponoszą odpowiedzialności za zaistniałe zdarzenia zarówno przed, jak i po treningach; rodzice każdego małoletniego uczestnika Osiedlowej Akademii Skry zobowiązani są zapewnić swojemu dziecku opiekę do chwili rozpoczęcia zajęć, jak i po ich zakończeniu.
  22. Rodzice akceptując powyższy regulamin wyrażają zgodę na udział dziecka w zajęciach organizowanych przez KS Skra na poznanych i opisanych w regulaminie zasadach oraz na umieszczenie reklam sponsorów drużyny na otrzymanych i zakupionych strojach meczowych, a także na wykorzystanie wizerunku dziecka w celach promocyjnych klubu sportowego.

Do pobrania –  deklaracja Osiedlowa Akademia Skry