Wyczyn trenera Skry trafił na strony Polsatu Sport
Inne | 5 lipca 2017

Nie od dzisiaj wiadomo, iż nasz trener naszego Klubu, rocznika 2002, a od nowego sezonu specjalista od przygotowania motorycznego ma w genach instynkt strzelecki. Strzelał dla Znicza Kłobuck, MKS-u Myszków, naszej Skry, potem Szczakowianki Jaworzno, Rakowa Częstochowa a ostatnio dla Amatora Golce. Właśnie występem i swoim wyczynem, w meczu Amatora przeciwko LZS Mrzygłód „przykuł” uwagę dziennikarza Polsat Sport.

W meczu ostatniej kolejki grupy mistrzowskiej częstochowskiej okręgówki, 24 czerwca  Jacek Rokosa, bo o nim mowa zaaplikował rywalom 7 goli !  Jego team ograł rywala 9 – 3, a popularny „Jaco” już e 6 minucie meczu miał na koncie dwa celne trafienia.
W tym niecodziennym spotkaniu na listę strzelców wpisało się jeszcze tylko dwóch zawodników. Super snajper naszego regionu Piotr Prusko (LZS Mrzygłód) „ustrzelił” hat-trick, a jeszcze dwa trafienia dla Amatora uzyskał Wróblewski

Amator Golce – LZS Mrzygłód 9:3 (4:2)

Bramki dla Amatora: J. Rokosa 4’,5’,31’,41’,68’,81’,85’, M. Wróblewski 53’,84’

Bramki dla LZS-u: P. Prusko 8’,11’,65’