Zaplanuj swoim dzieciom wakacje, "Wakacje ze Skrą" !
Inne | 6 czerwca 2017

Rok szkolny dobiega końca, wakacje pewnie w jakimś stopniu rozplanowane, ale czy rodzice mają tyle wolnego czasu ile dzieci, ponad całe 2 miesiące  ?! Na pewno nie. Na pewno też nie wszyscy mogą skorzystać z niezastąpionej babci, czy dziadka, a przecież szkoły do południa nie będzie. Kto zatem zostanie z naszymi pociechami każdego dnia ?

Na szczęście w naszym mieście  jest wiele instytucji, które organizują czas naszych dzieci kiedy my jesteśmy w pracy. Jedną z nich to nasz Klub, który jak co roku przeprowadza akcję „Wakacje ze Skrą”.  W minionych latach akcja była przeprowadzana wśród chętnych, ale nie z takim rozmachem. Nasz pomysł wspierany był przez Urząd Miasta, a dzieci  miały zajęcia w określonych terminach, ale … nie rano. Mając już bagaż doświadczeń w tym roku zmieniliśmy formę tego zorganizowanego, miejskiego wypoczynku dla najmłodszych.

Już od 3 lipca, od poniedziałku do piątku (w weekend to już rodzice, którzy pracują ciężko cały tydzień zarezerwują sobie czas dla dzieci ) nasz Klub przeprowadzi półkolonie dla dzieci w wieku 7 – 10 lat. To będzie dobrze zorganizowany czas dla dzieci. Będą zajęcia ogólno ruchowe na boisku, gry i zabawy, animacje dla dzieci , zabawy i rywalizacja sportowa. Nie zabraknie również formy edukacyjnej, dotyczącej tematyki sportowej, zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Będzie też pewna nowość – zajęcia z robotyki, przeprowadzone przez Instytut Rozwoju ! Oczywiście w takim cyklu zajęć nie może zabraknąć wycieczki plenerowej.

Co ważne, zajęcia są zgłoszone do kuratorium oświaty. Są pod pełną kontrolą tej instytucji jak i naszych szkoleniowców, którzy mają pełne uprawnienia do przeprowadzenia takiej akcji. Zapewniona jest również opieka medyczna.

Nasuwa się kolejne pytanie. A co gdy aura spłata nam figla i postanowi mocniej skropić okolicę ? Oczywiście w programie są alternatywne zajęcia, które przeprowadzane będą w Sali konferencyjnej budynku klubowego, czy też Sali do treningu motorycznego.

Wszystkich chętnych , tych którzy mają kłopot z organizacją czasu dla swoich dzieci w godzinach od ósmej do szesnastej , oraz tych którzy po prostu chcą zapewnić swojemu dziecku fajne wakacje serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasze pociechy możemy zostawić już od 7.30 pod opieką instruktorów w klubie, gdzie będą mieli zapewnione dwa posiłki, aż do godziny 16.00.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc, bo zaplanowana i przyjęta forma zajęć  ma ograniczenia co do wielkości grupy !

ZOBACZ - szczegóły akcji "WAKACE ZE SKRĄ" - ZOBACZ

zgłoś swoje dziecko - pobierz kartę kwalifikacyjną [TUTAJ].