W niedzielę na STO Arenie zagrają przedszkolaki !
Inne | 2 czerwca 2017

To już kolejny finał Akademii Przedszkolaka. Sezon piłkarski nieuchronnie zbliża się ku końcowi, czas zatem na doroczny turniej przedszkolaków. Tym razem do wspólnej zabawy połączonej ze sportową rywalizacją przystąpią młodzi adepci sztuki piłkarskiej urodzeni w roku 2010 i młodsi.

W turnieju Akademii Przedszkolaka weźmie udział 15 drużyn. Każda z nich rozegra po osiem spotkań na boiskach o wymiarach 40 na 26 metrów.  Skra jako gospodarz wystawi aż pięć zespołów, a naszymi gośćmi będą ekipy z Dąbrowy Górniczej, Piaseczna, Zduńskiej Woli, Kłobucka, Blachownia oraz Konopisk. Stawkę uzupełnią częstochowski Ajaks,  Sportowa Częstochowa oraz Stradom Częstochowa.

Oprócz co oczywiste rywalizacji sportowej, piłkarskiej , zabawie będą towarzyszyły liczne atrakcje. Do dyspozycji dzieci będą dmuchańce a animacje i zabawy poprowadzą animatorzy zabaw. Wszystkie przedszkolaki dostaną pamiątkowe medale a  drużyny pamiątkowe puchary. W rywalizacji nie będzie prowadzona klasyfikacja, bo w tym turnieju liczy się dobra zabawa !

Uczestnicy turnieju:

·         MUKP Dąbrowa Górnicza

·         FA Piaseczno

·         Znicz Kłobuck

·         Orlik Blachownia

·         Stradom Częstochowa

·         Lot Konopiska

·         Pogoń Zduńska Wola

·         Sportowa Częstochowa I

·         Ajaks Częstochowa

·         Sportowa Częstochowa II

·         Skra Częstochowa – 5 drużyn

 

Wszystkich zerdecznie zapraszamy i zachęcamy do dopingu, gwarantując przeżycie prawdziwych , szczerych emocji !