PP: Z Gromem Cykarzew o ćwierćfinał
Puchar Polski | 27 września 2016

W dniu jutrzejszym nasza drużyna seniorów rozegra mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski.  Na drodze Skry prowadzącej do ćwierćfinału rozgrywek pucharowych na szczeblu podokręgu  stanie Grom Cykarzew. Ten mecz zakończy II rundę rozgrywek.

W pierwszej rundzie nasza drużyna pokonała Gminę Kłomnice 10 – 3. Nasz jutrzejszy rywal awansował bez konieczności rozgrywania meczu, bo z rozgrywek wycofał się czwarto ligowy KS Panki. Zatem dla Gromu będzie to inauguracja rozgrywek pucharowych.

Do ćwierćfinału awansowały już czwartoligowe Polonia Poraj,  MKS Myszków oraz  Zieloni Żarki, Piast Przyrów, Kmicic Kruszyna, Orzeł Kiedrzyn i Naprzód Ostrowy. Właśnie Naprzód Ostrowy czeka w fazie ćwierćfinałowej na zwycięzcę pary Grom – Skra.

GROM Cykarzew - SKRA Częstochowa
18.09.2016 godz.: 16.30
Cykarzew Północny  ul. Rumiankowa 96

Wyniki 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu:

Kmicic  Kruszyna

Grom  Miedźno