Skra Ladies: W Tychach widowiska sportowego nie było …
Klub | 5 maja 2019

Nie doszło do skutku spotkanie o mistrzostwo III ligi pań w Tychach. Arbiter główny spotkania Polonia Tychy – Skra Częstochowa po oględzinach obiektu i płyty boiska nie pozwolił rozegrać zawodów.

Można ciekawiej zagospodarować czas na  „majówkę” niż w autokarze do Tychów. Taką jednak  formę spędzenia soboty zafundowali naszej żeńskiej drużynie organizatorzy spotkania o mistrzostwo III ligi. W Tychach działacze Polonii niezbyt przejęli się organizacją spotkania, a po weryfikacji ich starań arbiter główny dbając o jakość zawodów i zdrowie zawodniczek nie dopuścił do rozegrania meczu.
Tym samym nasze zawodniczki, póki co wróciły do Częstochowy bez punktów i z niedosytem, bo oprócz punktów w samej istocie rywalizacji chodzi przecież o grę.

Na decyzję odnośnie weryfikacji tego spotkania musimy poczekać do czwartku, kiedy to na posiedzenie zbiera się wydział gier Śląskiego ZPN. Nam oczywistym wydaje się, iż innej decyzji niż walkower na korzyść naszych „Ladies”  być nie może.

III liga śląska - kobiety
Polonia Tychy - Skra Ladies Częstochowa  ? - ?

sobota  04.04.2019 g. 13.30
Tychy, ul. Katowicka 241

III liga - Skra Ladies  - komplet wyników III liga - Skra Ladies  - tabela III liga - Skra Ladies - zawodniczki

..

Skra Ladies Czestochowa - [zobacz] - www.facebook.com

Tak wyglądał naroznik płyty boiska w Tychach przed meczem ze Skrą.