Wieści z obozu – zmiana turnusu
Klub | 5 sierpnia 2018

W sobotę juniorzy i trampkarze zakończyli siedmiodniowy okres zgrupowania. W ich miejsce w Miętnem pojawili się nasi zawodnicy z rocznika 2006 i 2007.

Od czwartku do soboty, drużyny kończące zgrupowanie rozegrały swoje kolejne mecze kontrolne. Juniorzy młodsi skonfrontowali swoje umiejętności z seniorami – beniaminkiem mazowieckiej klasy okręgowej, którym po dobrym meczu ulegli 3 – 5. Drugi zespół pokonał Widok Lublin 5 - 1 Trampkarze starsi zremisowali z Sabio Mietne 1 – 1, a trampkarze młodsi pokonali  Wilgę Garwolin 2 – 1.

Burza Pilawa – Skra 02/03 Częstochowa 5 – 3
sobota 02.08.18 g. 19.00

Początek należał do silniejszych fizycznie zawodników Burzy, którzy korzystali z mocno przestraszonych , młodych zawodników Skry. Założony wysoki presing przez seniorów z Pilawy stwarzał mnóstwo kłopotów Skrzakom. Z każdą jednak minutą  podopieczni trenera Siudy radzili sobie co raz lepiej. Szybsza gra, wygrywane pojedynki 1 x 1 zarówno w ataku jak i obronie sprawiały kłopoty rywalowi.

KS Skra:

Mitas (Hajda) - Błędowski, Załucki, Mikołajczyk , Testowany  - Testowany , Testowany, Norberciak, Bąk, Lampa - Kempski.
Grali również: Mendrela, Zyzik, Nurek , Żabik.

Gole zdobywali:

Bąk as. Norberciak (rzut wolny)
Bąk as. Lampa (karny)
Waroński as. Żabik

Widok Lublin – Skra 02/03 Częstochowa 1 – 5
sobota 02.08.18 godz. 17.00

KS Skra:

Hajda - Cheliński, Pawłowski, Testowany, Testowany  - Testowany, Testowany, Rumin, Marzec, Kryst, Testowany, Bednarczyk.

Gole zdobywali:

Marzec x 2, Kryst x 2 , Bednarczyk

Sabio 04’ Miętne – Skra 04’ Częstochowa  1 – 1

W przed ostatnim dniu zgrupowania nasi trampkarze mimo zmęczenia trudami obozu rozegrali ciekawe spotkanie. Zwyciestwo w test meczu była bardzo blisko, ale niestety nasz zespół nie wykorzystał rzutu karnego.

KS Skra:

Bartosz Ptak: Jakub Staroń, Iwo Serwaciński, Marcel Mroczka, Oskar Czyż, Igor Wrzalik, Fabian Słabosz, Fabian Cieślik, Igor Weżgowiec, Paweł Kołodziejczyk, Oliwier Ciepły,

Grali również:  Kevin Zymek, Mikolaj Malczewski, Paweł Glin, Mateusz Kubas, Patryk Ząbkowski, Błażej Knop, Kacper Majchrzak.

Gola dla naszego zespołu zdobył  Kevin Zymek

Wilga 04’ Garwolin - Skra 05’ Częstochowa 1-2
piątek 03.08.18

W ostatni dzień zgrupowania nasz zespół po bardzo dobrej grze pokonał Wilgę Garwolin 2 – 1, czym zrewanżował się za środową porażkę.

KS Skra:

Po obiedzie nasi zawodnicy zwolnili hotelowe pokoje dla młodszych kolegów z grup młodzików z roczników 2006 i 2007, którzy sobotni poranek wyjechali na swój obóz przygotowawczy.

Młodzik młodszy - rocznik 2007

Młodzik Starszy - rocznik 2006