Młodzież wyjechała na zgrupowanie
Klub | 28 lipca 2018

Mięte leżące w podwarszawskiej gminie Garwolin będzie przez najbliższe dwa tygodnie miejscem, gdzie można będzie spotkać największą liczbę zawodników Skry w jednym miejscu.  Dzisiejszego ranka zawodnicy z roczników od 2002 do 2005 udali się na obóz sportowy.

Pod wodzą trenerów Siudy, Bańskiego i  Rycharskiego zawodnicy z czterech drużyn ligowych, a trzech kategorii wiekowych Skry (juniorzy młodsi, trampkarze starsi i trampkarze młodsi) udali się na letni obóz przygotowawczy. W Miętnem, nasze zespoły będą szlifować formę lorze zbliżającym się sezonem.

Do dyspozycji naszych drużyn Powiatowy Ośrodek Sportu w Miętnem przygotował dwie płyty naturalne, sztuczną płytę, siłownie, basen . Zawodnicy zakwaterowani będą w przyległym do ośrodka sportu hotelu.

Pierwszy turnus potrwa do następnej soboty. Potem juniorzy i trampkarze opuszczą Miętne i wrócą na klubowe obiekty a w ich miejsce pod Warszawę udadzą się zawodnicy z roczników 2006 i 2007.

Letnia baza Skry - Miętne - ZOBACZ