Piszą o nas ... Katowicki Sport - "Lider uniknął rewolucji"
Klub | 24 stycznia 2018

W dniu wczorajszym na łamach "Katowickiego Sportu" popularnego i cenionego dziennika sportowego ukazał się artykuł na temat naszego Klubu. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą lekturą.

"Okres „bezkrólewia” w sztabie trenerskim ekipy spod Jasnej Góry dobiegł końca. Następcą Jakuba Dziółki, który od 12 stycznia jest jednym z asystentów Jacka Paszulewicza w GKS-ie Katowice, został Paweł Ściebura. W sztabie lidera tabeli III grupy III ligi znaleźli się również Jacek Rokosa, Mateusz Maciejewski i Jacek Moskwa. Ściebura i Moskwa doskonale znają drużynę, bo współpracowali z Dziółką (Ściebura był II trenerem, a Moskwa szkoleniowcem bramkarzy i kierownikiem drużyny), ale Rokosa i Maciejewski to nowe postacie w Skrze."

Zobacz artykuł : Lider uniknął rewolucji. Cel ten sam.