HATTRICK Głuchołazy najlepszy w VIII memoriale Przemysława Kożucha !
Klub | 3 grudnia 2017

Za nami dwa dni rywalizacji w ósmym memoriale im. P. Kożucha. W finale zawodów Hattrick Głuchołazy pokonał Widok Skierniewice 3 - 1 i to ekipa z Głuchołaz okazał się najlepszą w stawce 16 drużyn biorących udział w tej rywalizacji !

W zawodach "Ligi Europy" triumfowała Bronowianka Kraków, która pokonała w finale MKS Kluczbork 4 - 1.

Niebawem więcej informacji o zawodach...

Kolejny już memoriał został zorganizowany przez nasz Klub oraz radę rodziców zawodników z rocznika 2008 przy wsparciu Urzędu Gminy Miasta Częstochowa.

Wyniki gier w drugim dniu zawodów - niedziela 03.12.2017:

LIGA MISTRZÓW  - Hala Sportowa Częstochowa,  ul. Żuzlowa, Częstochowa

9.00 HATTRICK Głuchołazy - AJAKS Częstochowa 1 - 2
9.18 UKS GOL Opole - SOCCER COLLEGE Opole 1 - 2
9.36 WKS Wieluń - SPORTOWA Częstochowa 2 - 1
9.54 SKRA I Częstochowa - WIDOK Skierniewice 1 - 1
10.12 HATTRICK Głuchołazy - SOCCER COLLEGE Opole 3 - 0
10.30 UKS GOL Opole - AJAKS Częstochowa 4 - 0
10.48 WKS Wieluń - WIDOK Skierniewice 0 - 3
11.06 SKRA I Częstochowa - SPORTOWA Częstochowa 3 - 1
11.24 HATTRICK Głuchołazy - WIDOK Skierniewice 1 - 0
11.42 UKS GOL Opole - SPORTOWA Częstochowa 1 - 3
12.00 WKS Wieluń - SOCCER COLLEGE Opole 1 - 3
12.18 SKRA I Częstochowa - AJAKS Częstochowa 0 - 1
12.36 HATTRICK Głuchołazy - SPORTOWA Częstochowa 3 - 0
12.54 UKS GOL Opole - WIDOK Skierniewice 0 - 6
13.12 WKS Wieluń - AJAKS Częstochowa 1 - 3
13.30 SKRA I Częstochowa - SOCCER COLLEGE Opole 2 - 1

Tabela Ligi Mistrzów :

mjs drużyna mecze pkt gole z r p
1 HATTRICK Głuchołazy 7 18 13 - 2 6 0 1
2 WIDOK Skierniewice 7 16 17 - 4 5 1 1
3 AJAKS Częstochowa 7 12 9 - 13 4 0 3
4 SOCCER COLLEGE Opole 7 9 12 - 13 3 0 4
5 UKS GOL Opole 7 9 14 - 14 3 0 4
6 SKRA I Częstochowa 7 7 6 - 7 2 1 4
7 WKS Wieluń 7 6 6 - 19 2 0 5
8 SPORTOWA Częstochowa 7 6 8 - 13 2 0 5

PÓŁFINAŁY LIGI MISTRZÓW - pucharowy system rozgrywek

13.48 o miejsca 5 - 8 (półfinał B) UKS GOL Opole - SPORTOWA Częstochowa 1 - 1 k: 0 - 2
14.06 o miejsca 5 - 8 (półfinał B) SKRA I Częstochowa - WKS Wieluń 4 - 1
14.24 o miejsca 1 - 4 (półfinał A) HATTRICK Głuchołazy - SOCCER COLLEGE Opole 1 - 0
14.42 o miejsca 1 - 4 (półfinał A) WIDOK Skierniewice - AJAKS Częstochowa 3 - 1
           
  FINAŁY - LIGA MISTRZÓW        
           
15.00 o 7 miejsce w Lidze Mistrzów UKS GOL Opole - WKS Wieluń 0 - 4
15.18 o 5 miejsce w Lidze Mistrzów SKRA I Częstochowa - SPORTOWA Częstochowa 1 - 2
15.36 o 3 miejsce w Lidze Mistrzów SOCCER COLLEGE Opole - AJAKS Częstochowa 2 - 1
16.00 Finał Ligi Mistrzów HATTRICK Głuchołazy - WIDOK Skierniewice 3 - 1

.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE -  VIII memoriał im. P. Kożucha - LIGA MISTRZÓW:

Najlepszy bramkarz turnieju LIGA MISTRZÓW:

Król strzelców turnieju  - LIGA MISTRZÓW:
 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MEMORIAŁU im. Przemysława Kożucha - LIGA MISTRZÓW:

1. HATTRICK Głuchołazy
  N. Matyjasik, F. Wolak, K. Chwastyk, K. Bednarczyk, M. Pross, K. Pedzich, T. Kinal, M. Kurzeja, H. Juraniec, Sz. Szolda, R. Gaweł, K. Nowak - tr. P. Bendarczyk
2. WIDOK Skierniewice
  B. Korbeń, E. Zabost, P. Gierach, K. Lach, F. Lesiak, K. Rutkowski, K. Wesołowski, S. Rymarczyk, B. Wierzbicki - tr. P. Wysocki
3. SOCCER COLLEGE Opole
  M. Piwowar, W. Beneda, M. Walczak, A. Pietrzyk, M. Jadczak, J. Szpilc, M. Kowal, R. Rybarczyk - tr. P. Bzdęga
4. AJAKS Częstochowa
  K. Kupczyk, M. Słama, K. Sulwiński, A. Wilk, A. Płowiec, B. Bojuc, M. Siudeja, S. Kawa, K. Nawracała, K. Zrostek, B. Wierzbicki - tr. M. Pokrzywiński
5. SPORTOWA Częstochowa
  M. Szymczyk, B. Parkitny, F. Węgrzyn, F. Kotlewski, O. Kotlewski, A. Skorek, J. Nowak, D. Molędzki, M. Przesłański, A. Zemła - tr. D. Niezgoda
6. SKRA I Częstochowa
  K. Jurczyński, D. Ciepielak, P. Bajor, A. Kowalski, A. Adrjanowicz, F. Czerkieski, F. Szuter, M. Lis, F. Janik, A. Radło, K. Szałaj, Sz. Gawron, B. Kasiński, M. Rzeźniczek - tr. M. Jelonek
7. WKS Wieluń
  P. Dankowski, K. Wojtusiński, M. Leśniak, O. Wójcicki, M. Bednarek, K. Jurczyński, M. Wojtal, J. Bednarek, A. Cieślak, M. Fuks, Sz. Dera, T. Paszejagła - tr. M. Nowak
8. UKS GOL Opole
  E. Makwiński, W. Szatny, M. Kosiba, O. Górniak, J. Zatojski, A. Gwózdek, Sz. Gwadowski, K. Piechota - tr. M. Michniewicz

.

LIGA EUROPY  - Hala Sportowa w Mykanowie,  ul. Słoneczna 144

9.00 OLIMPIA Huta Stara - MKS Kluczbork 0 - 4
9.18 BRONOWIANKA Kraków - SKRA 09' Częstochowa 1 - 6
9.36 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki - JUVENTUS Piekary Śląskie 4 - 5
9.54 SOKÓŁ Wręczyca - MUKP Dąbrowa Górnicza 0 - 6
10.12 OLIMPIA Huta Stara - SKRA 09' Częstochowa 5 - 2
10.30 BRONOWIANKA Kraków - MKS Kluczbork 3 - 0
10.48 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki - MUKP Dąbrowa Górnicza 2 - 6
11.06 SOKÓŁ Wręczyca - JUVENTUS Piekary Śląskie 0 - 4
11.24 OLIMPIA Huta Stara - MUKP Dąbrowa Górnicza 0 - 3
11.42 BRONOWIANKA Kraków - JUVENTUS Piekary Śląskie 5 - 1
12.00 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki - SKRA 09' Częstochowa 3 - 3
12.18 SOKÓŁ Wręczyca - MKS Kluczbork 0 - 4
12.36 OLIMPIA Huta Stara - JUVENTUS Piekary Śląskie 2 - 1
12.54 BRONOWIANKA Kraków - MUKP Dąbrowa Górnicza 2 - 3
13.12 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki - MKS Kluczbork 1 - 4
13.30 SOKÓŁ Wręczyca - SKRA 09' Częstochowa 1 - 4

Tabela Ligi Europy :

mjs drużyna mecze pkt gole z r p
1 MUKP Dąbrowa Górnicza 7 18 32 - 11 5 0 1
2 BRONOWIANKA Kraków 7 14 25 - 6 4 2 1
3 OLIMPIA Huta Stara 7 13 14 - 13 4 1 2
4 MKS Kluczbork 7 12 18 - 15 4 0 3
5 JUVENTUS Piekary Śląskie 7 12 21 - 19 4 0 3
6 SKRA 09' Częstochowa 7 7 15 - 25 2 1 4
7 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 7 5 14 - 21 1 2 4
8 SOKÓŁ Wręczyca 7 0 3 - 33 0 0 7

PÓŁFINAŁY LIGI EUROPY - pucharowy system rozgrywek

13.48 o miejsca 5 - 8 (półfinał B) JUVENTUS Piekary Śląskie - SOKÓŁ Wręczyca 4 - 1
14.06 o miejsca 5 - 8 (półfinał B) SKRA 09' Częstochowa - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 2 - 3
14.24 o miejsca 1 - 4 (półfinał A) MUKP Dąbrowa Górnicza - MKS Kluczbork 2 - 5
14.42 o miejsca 1 - 4 (półfinał A) BRONOWIANKA Kraków - OLIMPIA Huta Stara 3 - 0
           
  FINAŁY - LIGA EUROPY        
           
15.00 o 7 miejsce w Lidze Mistrzów SOKÓŁ Wręczyca - SKRA 09' Częstochowa 0 - 4
15.18 o 5 miejsce w Lidze Mistrzów JUVENTUS Piekary Śląskie - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 2 - 4
15.36 o 3 miejsce w Lidze Mistrzów MUKP Dąbrowa Górnicza - OLIMPIA Huta Stara 3 - 0
16.00 Finał Ligi Mistrzów BRONOWIANKA Kraków - MKS Kluczbork 4 - 1

.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE -  VIII memoriał im. P. Kożucha - LIGA EUROPY:

Najlepszy bramkarz turnieju LIGA EUROPY: SZYDLIK JAN - MKS Kluczbork

Król strzelców turnieju  - LIGA EUROPY: POKORA DAWID - MUKP Dąbrowa Górnicza - 11 goli


KLASYFIKACJA KOŃCOWA MEMORIAŁU im. Przemysława Kożucha - LIGA EUROPY:

1. BRONOWIANKA Kraków
  W. Witkowski, G. Chruściel, J. Głowacki, M. Klich, B. Podgórski, O. Romanowicz, Sz. Gradzik, S. Kłaput, J. Kałuża - tr. S. Lutak
2. MKS Kluczbork
  J. Szydlik, K. Kołodnicki, K. Chatkiewicz, K. Jeziorny, T. Pilak, D. Cypasek, M. Myśliwczyk, F. Smyrek, B. Ogrodowiak - tr. K. Kamienik
3. MUKP Dąbrowa Górnicza
  Sz. Orłowski, Sz. Kowalczyk, M. Siemiński, A. Krawczyk, P. Cieślik, Sz. Paś, K. Gniewkiewicz, F. Pszczółkowski, F. Drożdżowski, F. Micyk, D. Pokora - tr. S. Kowalczyk
4. OLIMPIA Huta Stara
  B. Rajczyk, K. Libera, C. Banasiak, Ł. Waszczyk, Ł. Staśko, P. Wójcik, M. Sałata, M. Podwyszyński, B. Woźniak, A. Kisiel - tr. Ł. Wlazło
5. MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
  K. Papieruk, T. Wojtasik, M. Kępski, I. Senator, K. Chmielewski, K. Kacprzak, O. Jóźwiak, M. Chachuła, M. Gąsior, F. Karwas, H. Kobacki - tr. R. Chmielewski
6. JUVENTUS Piekary Śląskie
  S. Alicki, D. Dziuba, P. Frankowski, R. Wilk, S. Gniozdorz, W. Głogusz, F. Rogacki, T. Wójcik, M. Czajkowski, K. Małota, F. Bąk, W. Bomba - tr. P. Kupiec
7. SKRA 09' Częstochowa
  D. Malczewski, P. Pilarski, I. Siuda, N. Piaszczyk, J. Jędruch, I. Idzikowski, T. Radomski, A. Hejduk, B. Dziewiątkowski - tr. P. Mrugacz
8. SOKÓŁ Wręczyca
  M. Trzepizur, M. Macoch, M. Cierpisz, R. Marchwiński, A. Nowak, O. Klecz, M. Gawęda, J. Kabziński, F. Machura, D. Pianka - tr. M. Chęciński

.

.
foto główne - autor : Waldemar Deska - www.cz-pilka.pl