Hattrick Głuchołazy i Widok Skierniewice najlepsze w pierwszym dniu memoriału !
Klub | 2 grudnia 2017

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w ósmym memoriale Przemysława Kożucha. W stawce 16 zespołów najlepsze na półmetku to drużyny Hattrick Głuchołazy oraz Widok Skierniewice, które wygrały rywalizację w swoich grupach.

W fazie eliminacyjnej rozegrano w dwóch grupach 56 spotkań. Zespoły grały systemem ligowym "każdy z każdym" w obrębie swojej grupy. Po cztery najlepsze drużyny wywalczyły promocję do niedzielnych rozgrywek w LIDZE MISTRZÓW. Zespoły sklasyfikowane z miejsc 5 - 8 w niedzielę powalczą w Mykanowie w turnieju LIGI EUROPY. Ważnym jest, iż do niedzielnej rywalizacji zespoły zabierają ze sobą punkty wywalczone w pierwszym dniu w meczach z rywalami z którymi awansowali do poszczególnych rozgrywek.

Poniżej prezentujemy wyniki z pierwszego dnia rywalizacji a niebawem przedstawimy rozkład gier niedzielnej fazy finałowej.

Grupa "A" swoje mecze rozgrywała w hali Sportowa Częstochowa przy ulicy Żużlowej. W grupie "B" rywalizacja była toczona w hali Sportowej w Mykanowie.

Turniej poświęcony pamięci przedwcześnie zmarłego trenera i wychowawcy młodzieży Przemysława Kożucha zorganizowany jest przez nasz Klub i Radę Rodziców zawodników z rocznika 2008 przy wsparciu Urzędu Gminy Miasta Częstochowa

Wyniki pierwszego dnia turnieju:

GRUPA "A" - Hala Sportowa Częstochowa,  ul. Żuzlowa, Częstochowa

mjs drużyna mecze pkt gole z r p
1 HATTRICK Głuchołazy 7 19 13 - 1 6 1 0
2 UKS GOL Opole 7 18 31 - 4 6 0 1
3 WKS Wieluń 7 15 10 - 11 5 0 2
4 SKRA Częstochowa 08' 7 12 10 - 7 4 0 3
5 OLIMPIA Huta Stara 7 7 7 - 13 2 1 4
6 BRONOWIANKA Kraków 7 6 11 - 8 1 3 3
7 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 7 4 7 - 19 1 1 5
8 SOKÓŁ Wręczyca 7 0 5 - 32 0 0 7

Terminarz gier:

09:00 SKRA Częstochowa 08' - SOKÓŁ Wręczyca 3 - 1  
09.16 HATTRICK Głuchołazy - OLIMPIA Huta Stara 2 - 0  
09.32 UKS GOL Opole - WKS Wieluń 7 - 1  
09.48 BRONOWIANKA Kraków - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 0 - 0  
10.04 SKRA Częstochowa 08' - HATTRICK Głuchołazy 0 - 1  
10.20 UKS GOL Opole - OLIMPIA Huta Stara 4 - 0  
10.36 WKS Wieluń - BRONOWIANKA Kraków 2 - 0  
10.52 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki - SOKÓŁ Wręczyca 3 - 0  
11.08 SKRA Częstochowa 08' - UKS GOL Opole 0 - 1  
11.24 HATTRICK Głuchołazy - SOKÓŁ Wręczyca 3 - 0  
11.40 BRONOWIANKA Kraków - OLIMPIA Huta Stara 1 - 1  
11.56 MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki - WKS Wieluń 0 - 1  
12.12 HATTRICK Głuchołazy - UKS GOL Opole 2 - 0  
12.28 SKRA Częstochowa 08' - BRONOWIANKA Kraków 1 - 0  
12.44 SOKÓŁ Wręczyca - WKS Wieluń 2 - 3  
13.00 OLIMPIA Huta Stara - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 3 - 1  
13.16 BRONOWIANKA Kraków - HATTRICK Głuchołazy 0 - 0  
13.36 UKS GOL Opole - SOKÓŁ Wręczyca 8 - 0  
13.52 SKRA Częstochowa 08' - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 4 - 2  
14.08 WKS Wieluń - OLIMPIA Huta Stara 2 - 0  
14.24 UKS GOL Opole - BRONOWIANKA Kraków 3 - 1  
14.40 HATTRICK Głuchołazy - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 3 - 1  
14.56 SKRA Częstochowa 08' - WKS Wieluń 0 - 1  
15.12 OLIMPIA Huta Stara - SOKÓŁ Wręczyca 3 - 1  
15.28 UKS GOL Opole - MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 8 - 0  
15.44 HATTRICK Głuchołazy - WKS Wieluń 2 - 0  
16.00 BRONOWIANKA Kraków - SOKÓŁ Wręczyca 9 - 1  
16.16 SKRA Częstochowa 08' - OLIMPIA Huta Stara 2 - 0  

.

GRUPA "B" - Hala Sportowa Mykanów

mjs drużyna mecze pkt gole z r p
1 WIDOK Skierniewice 7 19 19 - 7 6 1 0
2 SPORTOWA Częstochowa 7 15 15 - 7 5 0 2
3 SOCCER COLLEGE Opole 7 15 22 - 10 5 0 2
4 AJAKS Częstochowa 7 12 15 - 17 4 0 3
5 MUKP Dąbrowa Górnicza 7 9 21 - 16 3 0 4
6 JUVENTUS Piekary Śląskie 7 7 17 - 19 2 1 4
7 SKRA Częstochowa 09' 7 3 11 - 28 1 0 6
8 MKS Kluczbork 7 3 8 - 24 1 0 6

Terminarz gier:

09:00 AJAKS Częstochowa - SKRA Częstochowa 09' 4 - 3  
09.16 SOCCER COLLEGE Opole - SPORTOWA Częstochowa 2 - 3  
09.32 MUKP Dąbrowa Górnicza - WIDOK Skierniewice 2 - 3  
09.48 JUVENTUS Piekary Śląskie - MKS Kluczbork 2 - 3  
10.04 AJAKS Częstochowa - SOCCER COLLEGE Opole 1 - 3  
10.20 MUKP Dąbrowa Górnicza - SPORTOWA Częstochowa 0 - 1  
10.36 WIDOK Skierniewice - JUVENTUS Piekary Śląskie 3 - 3  
10.52 MKS Kluczbork - SKRA Częstochowa 09' 1 - 2  
11.08 AJAKS Częstochowa - MUKP Dąbrowa Górnicza 2 - 4  
11.24 SOCCER COLLEGE Opole - SKRA Częstochowa 09' 4 - 1  
11.40 JUVENTUS Piekary Śląskie - SPORTOWA Częstochowa 0 - 2  
11.56 MKS Kluczbork - WIDOK Skierniewice 0 - 2  
12.12 SOCCER COLLEGE Opole - MUKP Dąbrowa Górnicza 3 - 1  
12.28 AJAKS Częstochowa - JUVENTUS Piekary Śląskie 3 - 2  
12.44 SKRA Częstochowa 09' - WIDOK Skierniewice 0 - 4  
13.00 SPORTOWA Częstochowa - MKS Kluczbork 3 - 1  
13.16 JUVENTUS Piekary Śląskie - SOCCER COLLEGE Opole 2 - 3  
13.36 MUKP Dąbrowa Górnicza - SKRA Częstochowa 09' 5 - 1  
13.52 AJAKS Częstochowa - MKS Kluczbork 3 - 1  
14.08 WIDOK Skierniewice - SPORTOWA Częstochowa 1 - 0  
14.24 MUKP Dąbrowa Górnicza - JUVENTUS Piekary Śląskie 3 - 4  
14.40 SOCCER COLLEGE Opole - MKS Kluczbork 6 - 0  
14.56 AJAKS Częstochowa - WIDOK Skierniewice 1 - 4  
15.12 SPORTOWA Częstochowa - SKRA Częstochowa 09' 6 - 2  
15.28 MUKP Dąbrowa Górnicza - MKS Kluczbork 6 - 2  
15.44 SOCCER COLLEGE Opole - WIDOK Skierniewice 1 - 2  
16.00 JUVENTUS Piekary Śląskie - SKRA Częstochowa 09' 4 - 2  
16.16 AJAKS Częstochowa - SPORTOWA Częstochowa 1 - 0  

.

Uczestnicy - GRUPA "A":

  HATTRICK Głuchołazy
  N. Matyjasik, F. Wolak, K. Chwastyk, K. Bednarczyk, M. Pross, K. Pedzich, T. Kinal, M. Kurzeja, H. Juraniec, Sz. Szolda, R. Gaweł, K. Nowak - tr. P. Bendarczyk
  UKS GOL Opole
  E. Makwiński, W. Szatny, M. Kosiba, O. Górniak, J. Zatojski, A. Gwózdek, Sz. Gwadowski, K. Piechota - tr. M. Michniewicz
  BRONOWIANKA Kraków
  W. Witkowski, G. Chruściel, J. Głowacki, M. Klich, B. Podgórski, O. Romanowicz, Sz. Gradzik, S. Kłaput, J. Kałuża - tr. S. Lutak
  MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
  K. Papieruk, T. Wojtasik, M. Kępski, I. Senator, K. Chmielewski, K. Kacprzak, O. Jóźwiak, M. Chachuła, M. Gąsior, F. Karwas, H. Kobacki - tr. R. Chmielewski
  WKS Wieluń
  P. Dankowski, K. Wojtusiński, M. Leśniak, O. Wójcicki, M. Bednarek, K. Jurczyński, M. Wojtal, J. Bednarek, A. Cieślak, M. Fuks, Sz. Dera, T. Paszejagła - tr. M. Nowak
  OLIMPIA Huta Stara
  B. Rajczyk, K. Libera, C. Banasiak, Ł. Waszczyk, Ł. Staśko, P. Wójcik, M. Sałata, M. Podwyszyński, B. Woźniak, A. Kisiel - tr. Ł. Wlazło
  SOKÓŁ Wręczyca
  M. Trzepizur, M. Macoch, M. Cierpisz, R. Marchwiński, A. Nowak, O. Klecz, M. Gawęda, J. Kabziński, F. Machura, D. Pianka - tr. M. Chęciński
  SKRA I Częstochowa 08'
  K. Jurczyński, D. Ciepielak, P. Bajor, A. Kowalski, A. Adrjanowicz, F. Czerkieski, F. Szuter, M. Lis, F. Janik, A. Radło, K. Szałaj, Sz. Gawron, B. Kasiński, M. Rzeźniczek - tr. M. Jelonek

.

Uczestnicy - GRUPA "B":

  AJAKS Częstochowa
  K. Kupczyk, M. Słama, K. Sulwiński, A. Wilk, A. Płowiec, B. Bojuc, M. Siudeja, S. Kawa, K. Nawracała, K. Zrostek, B. Wierzbicki - tr. M. Pokrzywiński
  SOCCER COLLEGE Opole
  M. Piwowar, W. Beneda, M. Walczak, A. Pietrzyk, M. Jadczak, J. Szpilc, M. Kowal, R. Rybarczyk - tr. P. Bzdęga
  MUKP Dąbrowa Górnicza
  Sz. Orłowski, Sz. Kowalczyk, M. Siemiński, A. Krawczyk, P. Cieślik, Sz. Paś, K. Gniewkiewicz, F. Pszczółkowski, F. Drożdżowski, F. Micyk, D. Pokora - tr. S. Kowalczyk
  JUVENTUS Piekary Śląskie
  S. Alicki, D. Dziuba, P. Frankowski, R. Wilk, S. Gniozdorz, W. Głogusz, F. Rogacki, T. Wójcik, M. Czajkowski, K. Małota, F. Bąk, W. Bomba - tr. P. Kupiec
  MKS Kluczbork
  J. Szyduk, K. Kołodnicki, K. Chatkiewicz, K. Jeziorny, T. Pilak, D. Cypasek, M. Myśliwczyk, F. Smyrek, B. Ogrodowiak - tr. K. Kamienik
  WIDOK Skierniewice
  B. Korbeń, E. Zabost, P. Gierach, K. Lach, F. Lesiak, K. Rutkowski, K. Wesołowski, S. Rymarczyk, B. Wierzbicki - tr. P. Wysocki
  SPORTOWA Częstochowa
  M. Szymczyk, B. Parkitny, F. Węgrzyn, F. Kotlewski, O. Kotlewski, A. Skorek, J. Nowak, D. Molędzki, M. Przesłański, A. Zemła - tr. D. Niezgoda
  SKRA II Częstochowa 09'
  D. Malczewski, P. Pilarski, I. Siuda, N. Piaszczyk, J. Jędruch, I. Idzikowski, T. Radomski, A. Hejduk, B. Dziewiątkowski - tr. P. Mrugacz

.

foto główne - autor Waldemar Deska - www.cz-pilka.pl