Festyn dla Klubowiczów na Skrze !
Klub | 13 czerwca 2017

Już w najbliższą niedzielę, niemal tradycyjnie z ostatnim dniem rozgrywek ligowych Zarząd naszego Klubu organizuje festyn rodzinny.  Na pikniku nie zabraknie gier, turniejów, występów artystycznych, a dla najmłodszych dmuchawców i baniek mydlanych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników KS Skra , rodziców, działaczy. Będzie zabawa , będzie się działo !

Sezon dobiega końca. CO prawda przed naszym pierwszym zespołem jeszcze dwa ważne spotkania a i zawodnicy drużyn młodzieżowych do soboty mają w kalendarzu aktywne swoje spotkania ligowe., Nie mniej na niedzielę zaplanowane są obchody zakończenia sezonu 2016/2017.

Na festynie oprócz punktów gastronomicznych nie zabraknie atrakcji dla dzieci i animacji. Będzie turniej piłki nożnej 2 + 2 (rodzice plus dzieci, w dwóch kategoriach wiekowych  - mecze w czteroosobowych składach – już można się organizować), turniej w piłkarzy ki, gry i zabawy ruchowe. Będzie też mega atrakcja – czyli turniej Bumper Ball ! Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych czy też zjeżdżalnie na dmuchawcach. Oczywiście to wszystko poprzedzone będzie oficjalną częścią pikniku podczas której Zarząd Klubu oraz trenerzy wręczą wyróżnienia dla najlepszych zawodników i drużyn, a także podziękowania dla  naszych partnerów i najbardziej zaangażowanych w działalność Klubową rodziców. Część oficjalną urozmaicą występy artystyczne grup młodzieżowych oraz pokaz piłkarskiego free style grupy R-Style Adriana Franca, byłego bramkarza naszego Klubu. Nie zabraknie również piłkarzy pierwszego zespołu, z którymi będzie mozna swobodnie porozmawiać o piłce nożnej, zmaganiach na froncie trzecioligowym czy też na przykład o fajnym meczu w Kowarach. Również szatb szkoleniowy z trenerem Dziółką na czele zapowiedział udział w naszym "rodzinnym" pikniku.  Do dyspozycji naszych gości będą punkty gastronomiczne z ciepłymi daniami z grilla i nie tylko. Zabawa piknikowa potrwa od 15.00 do 21.00.

Zarezerwujcie najbliższą niedzielę  na piknikowe atrakcje ze swoimi pociechami na klubowym festynie. Koniecznie !