Trzy porażki trampkarzy
Młodzież | 2 października 2018

Niestety, to nie był udany weekend dla naszych zespołów z kategorii trampkarz. W trzech spotkaniach nasze zespoły nie zdobyły punktu.

Najbliżej „zapunktowania” była drużyna trampkarzy starszych występująca w II lidze wojewódzkiej. Skra w niedzielne południe gościła  sąsiada z ligowej tabeli – Zaborze Zabrze. Nasz zespół jednak dał się zaskoczyć dwukrotnie już na samym początku spotkania i po siedmiu minutach gry przygrywał 0 – 2. Nadzieję na remis dał podopiecznym trenera Bańskiego w 54 minucie Słabosz, ale na kolejne gole zabrakło najpierw skuteczności a potem … czasu.

Drugi nasz zespół w tej kategorii wiekowej pojechał na swój mecz o mistrzostwo III ligi do Myszkowa. Niestety rywal okazał się za silny i gładko ograł „Skrzaków” , choć to nasz zespół od 21 minuty po golu Ptaka. Potem strzelali już tylko gospodarze, który aż czterokrotnie lokowali piłkę  w naszej bramce.

Pełni  nadziei  na dobry wynik do Zabrza, na boisko lidera jechali zawodnicy trampkarzy młodszych z rocznika 2002. Miejscowy Górnik nie dał się pokonać w tym sezonie jeszcze nikomu i tę passę podtrzymał w starciu z naszym zespołem.

II liga wojewódzka – C 1 – rocznik 2004
Skra Częstochowa  - Zaborze Zabrze 1 - 2
30.09.2018 godz. 12.00
Częstochowa ul. Loretańska 20

KS Skra:

B. Ptak – O. Ciepły, I. Serwaciński, M. Mroczka, P. Kołodziejczyk – O. Krawczyk,  I. Wrzalik,  F. Słabosz, I. Weżgowiec – J. Staroń, M. Lipwoski
Grali również:  K. Majchrzak, P. Glin, A. Kołodziej, F. Cieślik, K. Zymek, O. Czyż, M. Kubas

Gole zdobywali:

0 – 1 Zaborze – 5’
0 – 2 Zaborze – 7’
1 – 2 Słabosz – 54’

.

SLTS - C1 - 2 liga  - komplet wyników SLTS - C1 - 2 liga  - tabele SLTS - C1 - 2 liga  - zawodnicy KS Skra C1

.

III liga wojewódzka – C 1 – rocznik 2004/05
MOSiR  Myszków  - Skra Częstochowa  4 : 1
29.09.2018 godz. 13.00
Myszków

KS Skra:

Dziwiński – Dominowski, Dudek, Głębocki, Grabarczyk, Kaczmarkiewicz, Karoń, Majchrzak, Pijet, Zymek, Żak

KS Skra:

Rosiak -  Bulski, Gil, Major, I. Pijet, Przystalski - Stolarski, Włodarczyk, Ślemp, Zbrojkiewicz, Majda
grali również:  Kacperak, Bejm, Rajca

1 – 0 Górnik – 9’
2 – 0 Górnik – 39’
3 - 0 Górnik -  71 '

.

SLTM - C2 - 2 liga  - komplet wyników SLTM - C2 - 2 liga  - tabele SLTM - C2 - 2 liga  - zawodnicy KS Skra C2