Dwa zwycięstwa i remis trampkarzy
Młodzież | 3 września 2018

Kolejne spotkania ligowe rozegrały nasze zespoły trampkarzy. Bilans weekendu to wyjazdowy remis z Rozwojem Katowice i dwa zwycięstwa – domowe z Siódemką Tychy i derbowe ze Stradomiem

Trampkarze starsi (r. 2004) zdobyli punkt w trzeciej kolejce ligowej remisując z Rozwojem Katowice 2 – 2. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale to nasz zespół po golu Fabiana Słabosza w 15 minucie objął prowadzenie. W drugiej gospodarze przeważali rywale, którzy szczególnie od 60 minuty dominowali na boisku. Wcześniej Igor Weżgowiec podwyższył wynik na 2 – 0 , alw potem strzelali już tylko gospodarze. W ostatnich minutach nasz zespół mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść , jednak Oliwier Ciepły przegrał pojedynek „jeden na jeden” z bramkarzem Rozwoju.

II liga wojewódzka junior starszy C 1 – r. 2004
Rozwój Katowice – Skra Częstochowa 2 – 2
sobota 01.09.2018 g. 15.30

KS Skra:

Ptak, Staroń, Serwaciński, Mroczka, Malczewski – Wrzalik, Słabosz – Cieślik, Weżgowiec, Kołodziejczyk – Ciepły   oraz   Ząbkowski, Zymek, Lipowski, Glin, Kubas

Gole zdobywali:

0 – 1 Słabosz – 15’
0 – 2 Weżgowiec – 43’
1 – 2 Matylkiewicz 57’
2 – 2 Bielec  - 77’

.

SLT - C1 - 2 liga  - komplet wyników SLT - C1 - 2 liga  - tabele SLT - C1 - 2 liga zawodnicy KS Skra

.

III liga wojewódzka junior starszy C 1 – r. 2004/2005
Stradom Częstochowa  – Skra Częstochowa 1 – 2
sobota 02.09.2018 g. 14.00

Do przerwy nasz zespół po golu Kubasa prowadził 1 – 0. Potem przewagę posiadali gospodarze, którzy w 47 minucie doprowadzili do wyrównania. Szale zwycięstwa na swoją korzyść nasz zespół przechylił w 63 minucie gry po celnym strzale Tymona Żaka