Rozpoczną orliki, zakończą Żaki – grają młode Skrzaki !
Młodzież | 7 czerwca 2018

Sześć spotkań w roli gospodarza i osiem na boiskach rywali rozegrają nasze zespoły w nadchodzący weekend.

Dla juniorów starszych (r. 99/00), trampkarzy młodszych (r.2005), młodzików młodszych (r. 2006), orlików starszych (r. 2007, r. 2008) najbliższe spotkania będą tymi, kończącymi sezon rozgrywkowy. Po raz ostatni w tym sezonie na boiska wybiegną najmłodsi nasi zawodnicy – Żaki z rocznika 2010. Zawodnicy Skry I , będą gospodarzami turnieju. Zawodnicy Skry II, rozegrają zawody przy ulicy Lourdyjskiej.

Dla tych drużyn rozpocznie się czas podsumowań i roztrenowania, a potem upragnione wakacje. Oczywiście zanim się to stanie, to na „Lorecie”, tradycyjnie już spotkają się wszyscy na festynie rodzinnym.

Wcześniej jednak, jeszcze czekają nas emocje sportowe.

Chronologiczny wykaz gier weekendowych naszych zespołów młodzieżowych:

Orlik E 2 – rocznik 2009 –  I  liga okręgowa
Pogoń Kamyk - Skra II Częstochowa
piątek 08.06.2018 g. 17.00
Kamyk, ul. Szkolna

Orlik E 1 – rocznik 2007 –  I liga okręgowa
Skra I Częstochowa – Liswarta Krzepice
piątek 08.06.2018 g. 17.00
Częstochowa, Powstańców 34

Orlik E 1 – rocznik 2008 –  I liga okręgowa
Raków Częstochowa - Skra II Częstochowa
sobota 09.06.2018 g. 10.00
Częstochowa, Limanowskiego 83

Młodzik  D2 – rocznik 2007 – III liga wojewódzka
Skra III Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn
sobota, 09.06.2018 g. 10.00
Częstochowa, ul. Powstańców 34

Młodzik  D2 – rocznik 2006 – III liga wojewódzka
AS Lubliniec - Skra II Częstochowa
sobota, 09.06.2018 g. 10.00
Lubliniec, ul. 74-go Pułku Piechoty

Młodzik  D1 – rocznik 2005 – III liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – AS Lubliniec
sobota, 09.06.2018 g. 10.00
Częstochowa, ul. Loretańska 20

Junior młodszy B1 – rocznik 2001/02 – II liga wojewódzka
GKS Katowice - Skra  Częstochowa
sobota, 09.06.2018 g. 11.00
Katowice, ul. Alfreda 1

Orlik E 2 – rocznik 2009 –  I  liga okręgowa
Skra I Częstochowa – Orlik Blachownia
sobota 09.06.2018 g. 12.00
Częstochowa, Powstańców 34

Młodzik  D2 – rocznik 2006 – II liga wojewódzka
Polonia Bytom - Skra  Częstochowa
sobota, 09.06.2018 g. 13.00
Bytom, ul. Olimpijska

Trampkarz C2 – rocznik 2005 – Klasa okręgowa
Sportowa II Częstochowa - Skra II Częstochowa
sobota 09.06.2018 g. 13.00
Częstochowa, ul. Lourdyjska

Trampkarz C2 – rocznik 2004 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – GKS GieKSa Katowice
niedziela 10.06.2018 g. 09.00
Częstochowa, ul. Loretańska 20

Trampkarz C1 – rocznik 2003 – II liga wojewódzka
SMS Ruda Śląska - Skra Częstochowa
niedziela, 10.06.2018 g. 14.00
Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

Junior starszy A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Grom Miedźno - Skra Częstochowa
niedziela, 10.06.2018 g. 14.30
Miedźno, ul. Szkolna 5

Orlik E 1 – rocznik 2007 –  liga okręgowa – gr. IV
Skra III Częstochowa – Polonia Poraj
poniedziałek, 11.06.2018 godz.: 17.00
Częstochowa, Powstańców 34

Żak F1 – rocznik 2010 – klasa okręgowa – grupa XII
Skra I Częstochowa – Turniej nr 4
(Płomień Częstochowa, Ajaks II Częstochowa, Stradom Częstochowa)
poniedziałek  11.06.2018  godz.: 17.00
Częstochowa, ul. Powstańców 34

Żak F1 – rocznik 2010 – klasa okręgowa – grupa VII
Skra II Częstochowa – Turniej nr 4
(Raków Częstochowa, Ajaks I Częstochowa, Sportowa Częstochowa)
poniedziałek  11.06.2018  godz.: 17.00
Częstochowa, ul. Lourdyjska