Wszystkie drużyny trampkarzy punktowały
Młodzież | 4 czerwca 2018

Cenny remis z liderem i dwa zwycięstwa to bilans weekendowych gier naszych zespołów  w kategorii trampkarz.

Szósty mecz bez porażki zanotowali nasi trampkarze młodsi C2 z rocznika 2004. Podopieczni trenera Bańskiego tym razem nie dali strzelić sobie gola liderowi rozgrywek, choć rywal nie zwykł nie trafiać do bramki rywala. Stadion przewodzi nadal w ligowej tabeli z zerowym saldem po stronie przegranych.

Dużo goli padło za to w klasie okręgowej trampkarzy młodszych. Skra z rocznika 2005 ostatecznie przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść i pokonała Orlik Blachownia 6 – 4.

Poniedziałkowy mecz o mistrzostwo II ligi trampkarzy starszych zamykał weekendowe granie naszych zespołów. Skra 2003, przewodząca w ligowej stawce  gościła drugi zespół tabeli  – Piast Gliwice. Po emocjonującym pojedynku, w którym nasza drużyna musiała gonić wynik, wicelider musiał uznać wyższość lidera i pogodzić się z porażką 1 – 2.

Trampkarz C2 – rocznik 2005 – Klasa okręgowa
Skra II Częstochowa  - Orlik Blachownia 6 - 4
sobota 02.06.2018 g. 14.00
Częstochowa, ul. Powstańców 34

,

Trampkarz C2  - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C2 - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - tabele

Trampkarz C2 – rocznik 2004 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – Stadion Śląski Chorzów 0 - 0
sobota 02.06.2018 g. 12.00
Częstochowa, ul. Loretańska 20

Pierwsza część spotkania to wyrównana walka obu zespołów i niemal bezbłędna gra w defensywie. Nieco groźniejsi w swoich poczynaniach pod bramką rywala byli goście, ale trenowani przez trenera Bańskiego zawodnicy dobrze radzili sobie w defensywie. Po przerwie przewaga Stadionu była już wyraźniejsza. Nasz zespół zepchnięty nieco do defensywy próbował wyprowadzać kontrataki, ale w decydujących momentach brakowało dokładnego podania otwierającego.

KS Skra:

Ząbkowski - Weżgowiec, Mroczka, Serwaciński, Czyż - Malczewski - Glin, Wrzalik, Słabosz, Zymek - Kubas
Głębocki, Majchrzak, Kołodziejczyk, Staroń, Krawczyk, Gil

,

Trampkarz C2  - Skra r. 2004  - II liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C2 - Skra r. 2004  - II liga wojewódzka - tabele Trampkarz C2 - Skra r. 2004  - II liga wojewódzka - zawodnicy

Trampkarz C1 – rocznik 2003 – II liga wojewódzka
Skra Częstochowa  - Piast Gliwice 2 - 1
poniedziałek, 04.06.2018 g. 17.00
Częstochowa, ul. Loretańska 20

Trampkarz C1  - Skra r. 2003  - II liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C1 - Skra r. 2003  - II liga wojewódzka - tabele Trampkarz C1 - Skra r. 2003  - II liga wojewódzka - zawodnicy