Trampkarze: Dwu mecz z Myszkowem i zwycięstwo z Lotem
Młodzież | 22 maja 2018

W lidze trampkarzy, w ram ach rozgrywek drugiej ligi wojewódzkiej nasze zespoły zarówno w kategorii C1 jak i C1 odniosły zwycięstwa. Porażki doznali zawodnicy z rocznika 2005.

W klasie okręgowej  zespół trenera Rycharskiego gościł niepokonany jak do tej pory team z Myszkowa. Po zaciętym spotkaniu nasza drużyna (rocznikowo młodsza od rywala) uległa liderowi rozgrywek 0 – 1 , choć wcale tak nie musiało być. Skrzaki rozegrali bardzo dobry mecz, będąc drużyna aktywniejszą, która dłużej utrzymywała się przy piłce. Silniejszy fizycznie rywal zdobył jednak gola dającego triumf w spotkaniu.

W meczach II ligi nasze zespoły wystąpiły w roli faworyta. Skra z rocznika 2003 nie miała kłopotów z pokonaniem MOSiR Myszków. W meczu rozegranym wyjątkowo na boisku przy ulicy Powstańców nasz zespół zdobył 5 goli, choć trzeba przyznać, że rywal dobrze się bronił i długo utrzymywał zero goli po stronie straconych. Wynik tuż przed przerwą otworzył Adrian Żabik, który również 5 minut po przerwie wpisał się na listę strzelców, a w 61 minucie zdobywając trzeciego gola uzyskał hat-trick.

W meczu rocznika 2004 podopieczni trenera Bańskiego długo nie mogli znaleźć sposobu na defensywę Lotu Konopiska. Rywal zamyka ligową tabelę, ale z meczu na mecz zbiera doświadczenie i już nie jest zespołem takim jak na początku rozgrywek. Lot w 7 minucie objął prowadzenie i choć potem to nasza drużyna strzeliła dwa gole to do przerwy na tablicy wyników widniał remisowy rezultat. Przełamanie rywala nastąpiło po golu Śłabosza w 44 minucie. Wtedy to nasza drużyna zaczęła już kontrolować sytuację na boisku , choć w 64 minucie ostatniego gola w meczu i tak zdobyli goście.

Trampkarz C2 – rocznik 2005 – Klasa okręgowa
Skra II Częstochowa  - MOSiR Myszków 0 - 1
sobota 19.05.2018 g. 14.00
Częstochowa, ul. Powstańców 34

,

Trampkarz C2  - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C2 - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - tabele Trampkarz C2 - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - zawodnicy

KS Skra:

Majchrzak – Kołodziejczyk, Glin, Serwaciński, Mroczka -  Weżgowiec, Wrzalik,Słabosz, Czyż – Malczewski, Kubas

,

Trampkarz C2  - Skra r. 2004  - II liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C2 - Skra r. 2004  - II liga wojewódzka - tabele Trampkarz C2 - Skra r. 2004  - II liga wojewódzka - zawodnicy