Trampkarze: Porażka w Katowicach, zwycięstwo nad Rudą Śląską
Młodzież | 21 kwietnia 2018

W ligach trampkarzy nasze drużyny stawały dwa razy do rywalizacji. W sobotni poranek w Katowicach podopieczni trenera Bańskiego ulegli GKS-owi Katowice 1 – 3. Po południu Skrzaki z rocznika 2003 w ramach rozgrywek II ligi trampkarzy starszych 5 – 1 pokonali SMS Ruda Ślaska.

Trampkarz C1 – rocznik 2003 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – SMS Ruda Śląska 5 - 1
sobota 21.04.2018 g. 15.00
STO Arena Częstochowa, ul. Loretańska 20

,

Trampkarz C1  - Skra r. 2003  - II liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C1 - Skra r. 2003  - II liga wojewódzka - tabele Trampkarz C1 - Skra r. 2003  - II liga wojewódzka - zawodnicy

,

Trampkarz C2 – rocznik 2004 – II liga wojewódzka
GKS Katowice  - Skra  Częstochowa 3 - 1
sobota 21.04.2018 g. 09.00
Katowice, ul. Alfreda 1

Do przerwy nasz zespół po golu Igora Weżgowca remioswał z GKS 1 - 1. Niestety, w drugiej połowie katowiczanie, którzy przeważali w całym spotkaniu, po błedach indywidualnych naszych defensywnych zawodników zdobyli jeszcze dwa gole.

,

,

Trampkarz C2 – rocznik 2005 – III liga wojewódzka
Skra II Częstochowa - pauza
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

,

Trampkarz C2  - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - wyniki Trampkarz C2 - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - tabele Trampkarz C2 - Skra r. 2005  - III liga wojewódzka - zawodnicy