Rocznik 2007 grał o puchar Burmistrza Pajęczna
Młodzież | 4 marca 2018

W sobotę nasi zawodnicy z kategorii Orlik wzięli udział w turnieju piłkarskim w Pajęcznie. Niestety, nasza drużyna nie zanotowało najlepszych wyników, ale sam turniej dostarczył wielu emocji i był bardzo pożyteczny pod kątem szkoleniowym

Organizatorzy zawodów przydzielając  drużyny zadbali o atrakcyjność gier w fazie grupowej – szczególnie w grupie „A”. Właśnie do tej grupy trafił nasz zespół a za rywali miał Gwarek Zabrze, GKS Bełchatów i GKS Katowice. W drugiej grupie rywalizowali gospodarze zawodów – Zawisza Pajęczno w ilości dwóch zespołów, RAP Radomsko, oraz WKS Wieluń.

Wyniki osiągnięte przez KS Skra:

FAZA GRUPOWA

SKRA-GKS KATOWICE  2-3 (FIGZAL,FOLTYNSKI)

SKRA-GWAREK ZABRZE 1-2 (FIGZAŁ)

SKRA-GKS BEŁCHATOW 1-2 ( FOLTYNSKI)

FAZA FINAŁOWA

SKRA-RAP RADOMSKO 1-3 (FOLTYNSKI)

MECZ O VII MIEJSCE

SKRA-GWAREK ZABRZE 0-0 Karne 0-1

Trener Czok o zawodach:

"W turnieju mieliśmy możliwość rywalizowania  z bardzo dobrymi zespołami. Już w grupie każde ze spotkań przyniosło dużo emocji. Niestety, popełniliśmy zbyt dużo błędów, traciliśmy gole, a gdy osiągaliśmy przewagę nad rywalami presja związana z wynikiem i uciekającym czasem powodowała naszą nerwowość w grze i niedokładność. Niestety, po nieudanej fazie grupowej drużyna nie poradziła sobie mentalnie i w ćwierćfinale zagraliśmy słabo. Najlepszy mecz rozegraliśmy przeciwko Gwarkowi w meczu o siódme miejsce. Była przewaga, kontrol;a maecz, tylko zbrakło tego co najważniejsze – czyli goli.”

Nasz klub reprezentowali :

MARCEL KARON ,JAKUB NABIAŁEK, STASIU LESNIAK, DAWID WŁODARCZYK, MATEUSZ KOZŁOWSKI, JAKUB MATLINGIEWICZ, WIKTOR KUKUŁ, MATEUSZ FIGZAŁ, MATEUSZ WIECKOWSKI, OSKAR FOLTYNSKI, ANTONI GADZALINSKI