Wysoko wygrany test mecz orlików
Młodzież | 1 lutego 2018

Nie próżnują w czasie ferii zimowych zawodnicy z rocznika 2007. W weekend rozegrali trzy zwycięskie gry kontrolne, a wczoraj udali się na kolejny test mecz – tym razem do Tomaszowa Mazowieckiego.

W starciu z Mazovią nasza drużyna okazała się bardzo wymagająca dla gospodarzy. Nasz zespół przeważał przez całe spotkanie, a rywal na bramkę Skry oddał zaledwie 3 strzały. Nasz zespół za to grał bardzo dobrze, a stwarzane okazje zamieniał na gole.

Zdaniem trenera – Mariusz Czok:

"W meczu założyliśmy sobie kilka  zadań taktycznych. Mimo dużej przewagi moi zawodnicy konsekwentnie realizowali je do ostatniej minuty i za to należą im się słowa pochwały. Gospodarze sporadycznie zagrażali naszej bramce, dlatego, w dniu dzisiejszym nasi bramkarze nie mieli okazji by się wykazać.”

Mazovia Tomaszów Mazowiecki – Skra Częstochowa 0 – 11

Skra:

Mrożek – Chrapoński, Rzońca – Dawidowski – Figzał, Hajda – Kozłowski, Tomzik, Matyja

Grali również:  Karoń, Mikulski, Więckowski, Łysakowski, Leśniak

Gole zdobywali:

Matyja as. Tomzik - 3'

Dawidowski (rzut wolny) - 9'

Dawidowski   - 17'

Figzał as.  Dawidowski - 24'

Dawidowski As Rzonca - 43'

Matyja as Figzał - 61'

Tomzik as Dawidowski  - 75'