Liga juniorów - Pierwszy test mecz przegrał z aurą
Młodzież | 19 stycznia 2018

Niestety nie doszedł do skutku zaplanowany na czwartkowy wieczór sparing juniorów starszych naszego Klubu z seniorskim zespołem Lotu Konopiska. Tuż po odśnieżeniu boiska nad naszym miastem przeszła śnieżyca połączona z wichurą  co uniemożliwiło rozegranie gry  kontrolnej.

Lider II ligi wojewódzkiej w kategorii junior starszy w czwartkowy wieczór miał rozegrać drugi test mecz w zimowym okresie przygotowawczym (w pierwszym podopieczni trenera Szymczaka 1 – 3 ulegli seniorom Skry 1 – 3). Niestety panująca aura uniemożliwiła rozegranie spotkania i mecz odwołano. Kolejną grę kontrolną juniorzy naszego Klubu rozegrają już w środę z liderem klasy okręgowej – Zielonymi Żarki.

Tymczasem poznaliśmy również listę gier kontrolnych naszych drużyn w kategorii junior młodszy, trampkarz starszy, trampkarz młodszy  oraz młodzik starszy:

Lista sparingów naszego -  junior starszy – rocznik 1999/2000:

24.01 g. 18.00 - środa – Zieloni Żarki  – WYJAZD ŻARKI -  Klasa okręgowa (lider)
01.02 g. 19.30 - czwartek – Unia Rędziny   - DOM  – „A” Klasa  (5 miejsce)
08.02 g. 19.30 – czwartek – Pogoń Kamyk   - DOM  – Klasa okręgowa (3 miejsce)
15.02 g. 19.30 – czwartek – Orzeł Kiedrzyn   - DOM  – Klasa okręgowa (2 miejsce)
22.02 g. 19.30 – czwartek  - KS Panki - DOM – Klasa okręgowa (7 miejsce)
03.03 g. 11.00 – sobota  - Płomień Częstochowa - DOM – Klasa okręgowa (7 miejsce)
08.03 g. 19.30 – czwartek  - Płomień Czarny Las – DOM – „A” klasa (6 miejsce)
14.03 g. 17.00 – środa - Orzeł Kiedrzyn   - WYJAZD  – Klasa okręgowa (2 miejsce)

Lista sparingów zespołu junior  młodszy  – rocznik 2001/2002:

28.01 g. ??.??  – MUKP Dąbrowa Górnicza – wyjazd
04.02 g. ??.??  – Odra Opole - wyjazd
11.02 g. 11.00 – Warta Zawada – seniorzy klasa B - dom
18.02 g. 11.00 – Orły Kusięta – seniorzy klasa B – dom
25.02 g. 09.00 – Dąbrowianka Dąbrowa Zielona – seniorzy klasa A – dom
04.03 g. 11.00 – Maraton Waleńczów – seniorzy klasa A – dom
10.03 g. 11.00 – Sparta Nowa Wieś – seniorzy klasa A - dom
 

Lista sparingów zespołu trampkarz starszy  – rocznik 2003:

28.01 g. ??.??  – MUKP Dąbrowa Górnicza – wyjazd
04.02 g. ??.??  – Odra Opole – wyjazd
10.02 g. ??.??  - MFK Karvina (Czechy) – wyjazd
18.02 g. 08.30 – OKS Olesno  – juniorzy 01’ – dom
24.02 g. 09.00 – KS Panki – juniorzy 01’ – dom
03.03 g. 09.00 – Pogoń Kłomnice – juniorzy 01’ – dom
10.03 g. 09.00 – Dąbrowianka Dąbrowa Zielona – juniorzy 01’ - dom
 

Lista sparingów zespołu trampkarz młodszy  – rocznik 2004:

04.02 g. ??.??  – Odra Opole – wyjazd
07.02 g. ??,?? – Victoria Częstochowa – dom
10.02 g. ??.??  - MFK Karvina (Czechy) – wyjazd
18.02 g. ??.?? – LOT Konopiska – dom
25.02 g. ??.?? – MKS Żory – wyjazd
03.03 g. ??.?? – Zaborze Zabrze – dom
11.03 g. ??.?? – Stadion Śląski Chorzów - wyjazd
 

Lista sparingów zespołu młodzik starszy  – rocznik 2005:

20.01 g. 12.00 – APN Tychy -  wyjazd
28.01 g. xx.xx – RAP Radomsko – dom
10.02 g. xx.xx – AS Lubliniec – wyjazd
17.02 g. xx.xx – WKS Wieluń – dom
25.02 g. xx.xx – GKS Bełchatów – wyjazd
04.03 g. xx-xx – UKS Raków – wyjazd
11.03 g. 10.00 – Turniej Skra Cup – dom
17.03 g. xx.xx – Znicz Kłobuck – dom