Orliki Skry nadal rozgrywają sparingi
Młodzież | 9 grudnia 2017

Bardzo pracowicie cały okres miedzy świąteczny i zimowy zaplanował swoim podopiecznym duet trenerski Czok – Rorat. Nasz zespół  z rocznika 2007 w sobotę rozegrał kolejny test mecz, a w planach grupy mają wiele gier z bardzo ciekawymi sparing partnerami.

Wczoraj w spotkaniu zaplanowanym na 3 tercje Skra gościła w Piekarach  Śląskich, gdzie zmierzyła się z miejscowym Juventusem. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu, przez całe spotkania przeważał nad rywalem. Podopieczni trenera Czoka wygrywali sporo pojedynków „jeden na jeden” w bocznych sektorach boiska i byli bardzo aktywni. Stworzyli sporo sytuacji strzeleckich, z których wykorzystali aż dziewięć.

Juventus Piekary Śląskie - Skra Częstochowa 1 - 9

KS Skra:

Mrożek – Chrapońskii, Karoń – Boborowski, Dawidowski, Matlingiewicz – Tomzik, Matyja – Burzyński

Grali również: Warzyszyński, Leśniak, Włodarczyk, Kozłowski, Figzał, Kukuł, Foltyński, Młyńczyk

I TERCJA 3:0

12’MATYJA

20’DAWIDOWSKI

30’BURZYNSKI

II TERCJA 3:1

31’ TOMZIK

40’ FOLTYNSKI

47’FIGZŁA

53’PIEKARY SLASKIE

III TERCJA 3:0

64’TOMZIK AS BURZYNSKI

72’FIGZAŁ AS FOLTYNSKI

82’CHRAPONSKI

Dodajmy, iż większość zawodników reprezentujących Skrę są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego NOBILITO, mieszczącej się przy ulicy Pułaskiego w Częstochowie !

Przy okazji sparingu poznaliśmy plany przygotowawcze naszych Orlików, zaczynające się 7 stycznia 2018 roku. Musimy przyznać, że lista sparingów jest imponująca  !