Wyśmienity debiut Żaków na turnieju w Praszce !
Młodzież | 27 listopada 2017

W niedzielę nasz zespół Żaków z rocznika 2011 trenowany przez trenera Ślęzańskiego wziął udział w turnieju Halowej Piłki Nożnej o  Puchar Burmistrza Praszki rozegrany w hali sportowej KOTWICA w Praszce. Młodzi piłkarze Skry zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Wygrywając wszystkie ze swoich 5 spotkań zanotowali  bilans goli 20:3 i okazali się najlepszym zespołem spośród 8 drużyn, które przystąpiły do rywalizacji ! Dodajmy, iż był to pierwszy oficjalny turniej tej drużyny !

I FAZA TURNIEJU:

Skra Częstochowa – Pogoń Zduńska Wola 5:0

Skra Częstochowa – Funball Kluczbork 7:0

Skra Częstochowa – M-GOKiS Praszka I 1:0

II FAZA TURNIEJU:

Skra Częstochowa – M-GOKiS Praszka II 3:1

Skra Częstochowa – Masters Brzeg 4:2

Barwy Skry reprezentowali:

Burzyński Franek, Glapiński Olaf, Mizerski Kuba, Myśliwiec Kuba, Radwan Szymon, Szewczyk Kacper, Wawrzkiewicz Bartek, Włodarek Filip.

Trener Wojciech Ślęzański o turnieju:

"Rocznik 2011 rozpoczął treningi w połowie sierpnia i turniej w Praszce był pierwszym, na który się wybraliśmy. Dla chłopców był to dzień pełen emocji. Na turnieju młodzi piłkarze naszego Klubu spisali się bardzo dobrze, a bardziej od samych wyników cieszy fakt, że ich grę po prostu przyjemnie się oglądało. Chłopcy pokazali naprawdę wysokie umiejętności jak na swój wiek, co w połączeniu z pasją do piłki oraz zaangażowaniem, które pokazują na treningach, pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość".