Wysoka i przykra porażka naszych trampkarzy
Młodzież | 5 listopada 2017

Dwa z trzech zaplanowanych spotkań rozegrali nasi zawodnicy w kategoriach trampkarz. Starsi wysoko ulegli Odrze Wodzisław Śląski, młodsi nieoczekiwanie przegrali z Olimpią Piekary Śląskie.

To nie był udany weekend dla naszych zawodników reprezentujących Klub w kategoriach C1 i C2. O ile występujący w I lidze trampkarze starsi pogodzili się już ze spadkiem z I ligi, o tyle trampkarze młodsi mieli i na szczęście jeszcze mają szansę pozostać na szczeblu drugiej ligi. Porażka jednak z niżej notowanym rywalem znacznie skomplikowała sytuację podopiecznym trenera Ściebury.

Spotkanie w ramach rozgrywek III ligi trampkarzy starszych pomiędzy MKS Myszków a Skrą zostało przełożone na inny termin.

Trampkarz młodszy C2 – rocznik 2004 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – Olimpia Piekary Śląskie 2 - 3
sobota  04.11.17  godz.: 12.30
STO Arena Częstochowa, ul. Loretańska 20

Niestety gorzki smak porażki zaznali nasi trampkarze młodsi. Skra przegrała mecz na własne życzenie. Przez całe spotkanie nasza drużyna dominował na boisku i wydawało się, że kontrolowała przebieg meczu. Niestety koszmarne błędy na pozycji numer jeden sprawiły, iż to rywale cieszyli się ze zdobyczy kompletu punktów.
Nasz rywal dzięki zwycięstwu zrównał się z naszym zespołem punktami. Na szczęście to Skra ma korzystniejszy bilans dwumeczu i jest wyżej w tabeli – czyli na ostatniej bezpiecznej pozycji (trzy zespoły opuszczają po tej rundzie skład drugiej ligi). W ostatniej kolejce nasz zespół zagra w Bieruniu z ostatnim w tabeli golem i jeśli chce, a chce pozostać w II lidze musi to spotkanie zakończyć zwycięstwem.

II liga wojewódzka - wyniki
II liga wojewódzka - tabele