Remis w lidze młodzików jak porażka
Młodzież | 5 listopada 2017

W czterech  spotkaniach naszych zespołów w lidze młodzików odnieśliśmy dwa zwycięstwa, i zanotowaliśmy jeden remis  i doznaliśmy jednej porażki.  Niestety remis w meczu na szczycie w III lidze wojewódzkiej w Rakowem Częstochowa miał gorzki smak. Ty rywal wygrał rywalizację i awansował do I ligi wojewódzkiej.

Zespół trenera Bańskiego rozegrał dużo lepsze spotkanie niż w pierwszej grze tych zespołów. Grząska murawa płyty boiska przy ulicy Powstańców nie ułatwiała gry obu zespołom, które mimo to stworzyły świetne widowisko, a mecz oglądało się z wielkim zaciekawieniem.
Nasza drużyna w pierwszej połowie miała przewagę nad zawodnikami z Limanowskiego, ale zdobyła podobnie jak rywal tylko jednego gola autorstwa Niedzielskiego. Po przerwie niestety stroną dominującą byli rywale, którzy kilka razy mocno zaniepokoili broniącego naszej bramki Klamskiego. Ten jednak nie dał się zaskoczyć. Wybronił akcję sam na sam, a także piękny strzał rywala nieuchronnie zmierzający w okienko naszej bramki. Mimo tych sytuacji z wygrania ligi mogła się cieszyć nasza drużyna. W ostatniej akcji meczu idealną okazję do zdobycia zwycięskiego gola miał Maciej Brodziak. Niestety, tym razem się nie udało.
Rundę nasz zespół kończy na drugim miejscu, która promuję naszą drużynę na szczebel II ligi wojewódzkiej.

Również trzeci nasz zespół stoczył pojedynek na szczycie ligowej tabeli. W Kamyku podopieczni trenera Czoka pokonali 2 – 1 wicelidera tabeli. Z kolei druga drużyna w roczniku 2006 bez kłopotów pokonała swojego rywala aplikując mu 13 goli.

W dzisiejszym spotkaniu, w lidze młodzik starszy, Skra z rocznika 2005, w Chorzowie uległa miejscowej Józefce 1- 3.

Młodzik młodszy D2 – rocznik 2007 – klasa  okręgowa
Pogoń Kamyk - Skra III Częstochowa 1 - 2
sobota  04.11.2017  godz.: 10.00
Kamyk

Młodzik D2 - kl. okręgowa - Skra III -  r. 2007 - wyniki Młodzik D2 - kl. okręgowa - Skra III - r. 2007 - tabela Młodzik D2 - kl. okręgowa - Skra III - r. 2007 - zawodnicy