Pracowity tydzień trampkarzy młodszych
Młodzież | 11 sierpnia 2017

Codziennie tuż po śniadaniu na „Lorecie” meldowali się zawodnicy z rocznika 2004 przygotowujący się do rozgrywek w II lidze wojewódzkiej. Podopieczni trenerów  Ściebury i Kuliga w minionym sezonie doznali prawdziwej huśtawki nastrojów. Jesienią w rozgrywkach spadli o szczebel niżej w ligowej hierarchii , wiosną okazali się najlepsi i wrócili na wojewódzki szczebel rozgrywek.

Z takim bagażem doświadczenia przystąpią do nowego ligowego sezonu. Chcą być dobrze przygotowani i tym razem nie mają zamiaru obniżać przysłowiowych lotów.

W ostatnim tygodniu poprzedzającym wyjazd na obóz rozegrali trzy sparingi i odnieśli trzy zwycięstwa. W każdym ze spotkań nasza drużyna  drużyną  dyktowała warunki gry. Kolejno pokonali:

Skra Częstochowa -  Stadion Śląski Chorzów 2-1,
(gole: Słabosz, Kołodziejczyk)

Skra Częstochowa - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4-3,
(gole: Kubas, Czyż, Zymek, Krawczyk)

Skra Częstochowa - WKS Wieluń 7-0.

(gola: Kubas x 2, Glin x 2, Kołodziejczyk, Zymek, Staroń)

W sobotę nasi trampkarze młodsi, wraz z młodzikami z rocznika 2005 oraz 2006 wyruszą na obóz przygotowawczy. Odjazd godzina 8.00