Wieści z obozu – ostatnie sparingi, ostatnie treningi
Młodzież | 10 sierpnia 2017

Czas szybko mija, a wydaje się jeszcze szybciej przy ciężkiej pracy. Taką serwują naszym zawodnikom na obozie przygotowawczym w Miętnem nasi trenerzy. W środę  kolejne test mecze rozegrali zawodnicy z roczników 2001, 2002 oraz 2003.

Tym razem na świetnie przygotowanych boiskach powiatowego ośrodka sportu gościliśmy MOSiR Mińsk Mazowiecki. Nasze drużyny rozegrały, w którym zarówno w kategorii junior jak i trampkarz dwukrotnie pokonały rywala.
Świetnie w grach kontrolnych radzi sobie nasz wychowanek Wiktor Podolski, który w poprzednim sparingu dwa razy wpisał się na listę strzelców, a w grze z Mińskiem Mazowieckim aż trzy razy pokonał bramkarza rywali i raz asystował przy golu Hampla. Wyczyn niby nie taki niezwykły, jednak trzeba podkreślić, iż popularny w Klubie „Podol” gra na pozycji prawego obrońcy !

Skra 01/02 Częstochowa – MOSiR 01/02 Mińsk Mazowiecki  4 – 1

KS Skra – wyjściowa jedenastka:

Hajda (Pędzioch) – Podolski, Kapkowski, Norberciak, Kuban – Juchnik, Mendrela, Gołebiowski, Schwartzman – Przygodzki – Niedźwiedź

Grali również: Krupa, Bąk, Marzec, Hampel, Lampa, Kempa, Nurek

Gole zdobywali:

0 – 1 ?? – 33’
1 – 1, Podolski , as. Krupa – 58’
2 – 1, Podolski, as. Gołębiowski – 61’
3 – 1, Podolski, as. Krupa – 81’
4 – 1, Hampel, as. Podolski -  88’

Skra 03’ Częstochowa – MOSiR 03’ Mińsk Mazowiecki  3– 0

KS Skra – wyjściowa jedenastka:

Mitas – Cheliński, Zyzik, Bałecki, Mikołajczak – Kempski, Czechowski – Cieślik, Kapuściak, Kozik – Żabik

Ponadto, grali wszyscy zawodnicy przebywający na obozie.

Gole zdobywali:

Cieślik, Kempski, Bałecki

Do rozegrania naszym „obozowiczom” został ostatni dzień treningów i ostatnie gry Kontrolne z Wilgą Garwolin.
W sobotę o godzinie 12.00, zawodnicy z kategorii junior młodszy i trampkarz starszy opuszczą zgrupowania, a w nich miejsce w Miętnym pojawią się nasi piłkarze z kategorii trampkarz młodszy, młodzik starszy i młodzik młodszy.