Piast w doliczonym czasie gry urwał się ze stryczka
Młodzież | 10 czerwca 2017

W lidze juniorów nasi zawodnicy rozegrali ostatnie spotkanie. Na pożegnanie z sezonem 2016/2017 zespół prowadzony przez trenera Szymczaka zremisował 2- 2 z Piastem Gliwice.

Mecz na skutek nakładania się terminarza ligowego z innym meczem został rozegrany na treningowym boisku przy ulicy Powstańców. Nasza drużyna po dwóch golach Jakuba Matyi prowadziła w tym meczu już 2 – 2, ale nie zdołała zainkasować kompletu punktów. Niestety w ostatniej akcji spotkania goście wpakowali piłkę do bramki strzeżonej przez Kowalczyka. Bramka została zdobyta w dość kontrowersyjnych okolicznościach a na dodatek w 6 minucie doliczonego czasu, choć sędzia doliczył .... 4 minuty.

Mimo porażki sytuacja naszego zespołu w tabeli ligowej nie zmieniła się. Skra na finiszu sezonu zajęła drugie miejsce. Mimo, iż nie udało się wygrać ligi i wywalczyć awansu, wynik osiągnięty przez zespół jest na pewno zadowalający.

Junior  B1 – rocznik 2000 – II liga wojewódzka
Skra Częstochowa – Piast Gliwice 2 - 2
sobota  10.06.2017  godz.: 11.00
Częstochowa, ul. Powstańców 34

KS Skra:

Biegański (60' Kowalczyk) - Pakuła, Wierus, Norberciak, Podolski - Matyja, Rogala, Gołębiowski, Przygodzki - Napieraj - Michnicki

Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Jakub Matyja.

Junior młodszy B1 - r. 2000 - II liga wojewódzka - wyniki Junior młodszy B1 - r. 2000  - II liga wojewódzka - tabele Statystyki zawodników KS Skra - junior B1 Protokół meczowy