Pierwszoligowi trampkarze odrabiali zaległości
Młodzież | 17 maja 2017

W rozegranym spotkaniu o mistrzostwo i ligi wojewódzkiej trampkarze młodszych Skra pokonała Zagłębie Sosnowiec 2 – 1. Nasza drużyna wygrywając to zaległe spotkanie awansowała z piątej lokaty na drugą w ligowej tabeli.

Mecz miał wyrównany przebieg. Nie brakowało w nim ostrej walki na pograniczu faulu, z której wyszliśmy zwycięsko.
Pierwsza połowa to lepsze piłkarsko widowisko. Dopóki na płycie boiska przebywał Fabian Cieślik gra podopiecznych trenera Siudy była poukładana i mogła się podobać. Niestety nasz pomocnik opuścił plac gry z kontuzją naciągnięcia pachwiny już w 18 minucie meczu.
Druga połowa to przede wszystkim walka drużyn, które za wszelką cenę chciały zgarnąć komplet punktów.

Trampkarz C2 – rocznik 2003 – I liga wojewódzka
Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec 2 - 1
środa  16.05.2017  godz.: 17.30
Częstochowa STO Arena ul. Loretańska 20

KS Skra:

Pędzioch - Kuban (64’ Pawłowski), Zyzik, Mikołajczyk – Kapuściak (68’  Rumin), Kempa, Kozik, Krupa, Cieślik (18’ Żabik, 54’ Cheliński) -  Nurek, Bałecki.

Rezerwa: Gaweda.

Gole zdobywali:

1 - 0 Krupa 39' as. Bałecki
1 - 1 Zagłebie 55'
2 - 1 Nurek 67' as. Nurek - karny

SLT C2 - r.2003 - I liga wojewódzka - wyniki SLT C2 - r.2003 - I liga wojewódzka - tabele SLT C2 - r.2003 - I liga wojewódzka - zawodnicy