Kolejny mecz sparingowy: Remis na śniegu
I Zespół | 26 stycznia 2019

Spotkanie odbyło się na zaśnieżonym boisku, co gry nie ułatwiało. – Kultura i jakość gry było po naszej stronie, ale zabrakło skuteczności – mówi trener Paweł Ściebura.

Skra miała kilka okazji do zdobycia gola, ale III-ligowcy zachowali czyste konto: - W samej końcówce mogliśmy strzelić trzy gole, piłka skierowana do pustej bramki przez Krzyśka Naporę zatrzymała się w śniegu, doskonale okazje mieli Mariusz Holik i Kamil Zalewski – dodaje szkoleniowiec Skry.

W naszej drużynie pierwszy raz zagrał Paweł Kaczmarczyk. To młodzieżowiec grający na boku pomocy, który ostatnio był wypożyczony z Jagielloni Białystok do Wigier Suwałki.

- Paweł trenuje z nami dopiero od czwartku więc na razie nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do jego przydatności – mówi szkoleniowiec.

W przyszłym tygodniu nasz zespół rozegra kolejne dwa mecze kontrolne, oba na „Lorecie”. 30 stycznia – w środę  godz. 18 z Polonia Poraj, a 2 lutego (sobota) o godz. 11 z RKS-em Radomsko.

Agroplon Głuszyna – Skra 0:0

Skra: Krzczuk - Gerega, Mastalerz, Błaszkiewicz, Obuchowski - Kaczmarczyk, Kowalczyk, Olejnik, Nocoń, Marek – Nowak. II połowa: Kos – Skowron, Holik, Poprawa, Tomczyk – Niedbała, Musiał,  Rogala (70. Gołębiowski), Zalewski, Kieca – Napora