Konrad Gerega - powrót po 15 miesiącach
I Zespół | 18 listopada 2018

Ostatni raz zagrał o punkty w pierwszym meczu sezonu 2017/2018. W sobotę Konrad Gerega wrócił do składu Skry i rozegrał 90 minut przeciwko Górnikowi Łęczna.

Konrad ma za sobą dwie poważne kontuzje - zerwanie więzadeł najpierw w jednej, potem w drugiej nodze. Gdy wrócił po pierwszym urazie i zagrał pierwszy mecz sezonu 2017/208 wydawało się, że limit pecha już wyczerpał. Niestety, na treningu nie wytrzymały więzadła w drugiej nodze. Koledzy z drużyny wyszli na kolejny mecz w koszulkach z napisem "Gera trzymaj się". Nie jeden by się poddał, ale Gera "się trzymał". Kolejny zabieg i miesiące żmudnej rehabilitacji opłaciły się.

foto galeria z meczu: Skra Czestochowa - Górnik Łęczna  - foto Arek Rek {ZOBACZ]

Co Konrad mówił po pierwszym od niemal półtora roku meczu? Zobaczcie w materiale wideo.