Rywale już grali. Olimpia i Rozwój bez punktów
I Zespół | 15 września 2018

W sobotę odbyło się osiem z dziewięciu meczów 10. kolejki II ligi. Rywale, których nasza drużyna wyprzedzała w tabeli przegrali swoje mecze i bez względu na wynik spotkania w Wejherowie Skra pozostanie na 16 miejscu.

Skrzacy swój mecz z Gryfem rozegrają dzisiaj (początek o godz. 16), a ewentualne zwycięstwo byłoby niezwykle cenne. Pozwoliłoby na doścignięcie 15. Pogoni Siedlce i zmniejszenie start do m.in. do ROW-u Rybnik, Stali Stalowa Wola i Błękitnych Stargard.

W sobotnich meczach nie było większych niespodzianek, chyba, że za takie uznać remis ROW-u z Radomiakiem (rybniczanie uratowali punkt strzelając gola w 90 minucie) czy drugą z rzędu porażkę niedawnego lidera - Siarki Tarnobrzeg – tym razem 0:3 w Rzeszowie z Resovią.

Ostatni w tabeli Rozwój Katowice 1:2 przegrał na swoim boisku z Olimpią Grudziądz, która jest liderem po 10 kolejkach. Z kolei Olimpia Elbląg w takim samym stosunku uległa w Łęcznej Górnikowi.

Wyniki 10 kolejki:

Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2:1