Mikołaj na zgrupowaniu kadry U-17
I Zespół | 8 sierpnia 2018

Trener Przemysław Małecki powołał naszego bramkarza Mikołaja Biegańskiego na zgrupowanie kadry narodowej do lat 17-stu.

Zawodnicy przez sześć dni (5-10 sierpnia) trenują w Sierakowie, a w czwartek 9 sierpnia zagrają mecz z juniorami Lecha Poznań.

Mikołaj zagrał w trzech pierwszych meczach rozgrywek II ligi, w sobotę nasz zespół zmierzy się w Bełchatowie z GKS-em.

Na zgrupowaniu trenują także:  Nicola Zalewski (AS Roma),  Michał Rakoczy (Craovia), Jan Biegański (GKS Tychy),  Paolo Boffano (Juventus FC),  Jakub Górski (Korona Kielce),  Daniel Szelągowski (Korona Kielce),  Łukasz Seweryn (KS Stadion Śląski Chorzów),  Łukasz Bejger (Lech Poznań),  Jakub Kamiński (Lech Poznań),  Filip Marchwiński (Lech Poznań),  Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Łukasz Szramowski (Lech Poznań),  Filip Szymczak (Lech Poznań), Nikodem Niski (Legia Warszawa),  Patryk Peda (Legia Warszawa), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin),  Hubert Turski (Pogoń Szczecin),  Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin),  Oskar Krzyżak (Raków Częstochowa),  Jakub Iskra (SPAL Ferrara), Hubert Idasiak (UKS Orlik Darłowo),  Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), . Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin),  Bartosz Matoga (Zagłębie Lubin).