Ze Stilonem zagramy w środę 30 maja
I Zespół | 23 maja 2018

Nie w Boże Ciało, a w środowe późne popołudnie rozegrają nasi seniorzy kolejny mecz na własnym stadionie.

Mecze XXXI kolejki w naszej grupie zaplanowano na czwartek 31 maja, czyli w Boże Ciało. Skra swój mecze ze Stilonem zagra jednak dzień wcześniej - w środę 30 maja. Obie strony doszło w tej sprawie do porozumienia, a początek spotkania o godz. 18. Już dziś zapraszamy na Loretę, będzie to bowiem kolejny bardzo ważny pojedynek, którego wynik może mieć decydujące znaczenie w walce o awans.

Zanim jednak dojdzie do meczu z gorzowianami, skrzący zmierzą się w najbliższą niedzielę w Turzy Śląskiej z Unią. Rywal choć zajmuje miejsce w dole tabeli należy do bardzo trudnych. Warto dodać, że w ostatniej kolejce Unia wygrała…w Gorzowie i to 3:0.