„Dostaliśmy czerwoną kartkę, której w mojej ocenie nie było” - trener Maciejewski po przegranym meczu w Zabrzu [video]
I Zespół | 15 kwietnia 2018

Ciężko było na gorąco komentować to spotkanie. Nasz zespół w 16 minucie nie wykorzystał rzutu karnego, a  5 minut później stracił gola po rzucie karnym i dodatkowo bramkarza.  Po czerwonej kartce pokazanej Łukaszowi Krzczukowi w 21 minucie, który w sytuacji „sam na sam” sfaulował napastnika gospodarzy, podopieczni trenera Ściebury ruszyli do ataku. Stworzyli  kilka sytuacji do zdobycia gola, ale zabrakło skuteczności.  Na domiar złego gospodarze drugiego  gola (jak pokazała analiza meczu)  strzelili  ze spalonego,  ale to nie złamało  zespołu i odpowiedź Skry była tym razem natychmiastowa. Jak mecz ocenił asystent pierwszego trenera Skry Mateusz Maciejewski można dowiedzieć się oglądając pomeczowy materiał video.