Mikołaj Biegański zagrał w reprezentacji. To była sroga lekcja od Czechów
I Zespół | 13 kwietnia 2018

Polska reprezentacja U-16 rozgrywa w Rumunii serię spotkań towarzyskich. W czwartek Polacy przegrali z Czechami 0:4. W bramce biało-czerwonych stał Mikołaj Biegański.

Młody bramkarz Skry miał pecha, bo zagrał w wysoko przegranym meczu. Trzy dni wcześnie Polacy zremisowali z Holandią 3:3 (to ceny remis bo jesienią ub. roku Mikołaj zagrał w meczu przegranym z Holandią 0:7).

W ostatnim spotkaniu zgrupowania w Rumunii, w sobotę "biało-czerwoni" zmierzą się z gospodarzami.

Polska - Czechy 0:4 (0:2)

Bramki: Tomáš Kirschner 21, Lukáš Vorlický 34, Filip Šilhart 48, Antonín Svoboda 75

Polska: Mikołaj Biegański - Nikodem Niski (41 Łukasz Seweryn), Jakub Iskra, Łukasz Bejger (70. Oskar Krzyżak), Jakub Kapuściński (75. Jakub Niewiadomski), Jan Biegański, Michał Rakoczy (50 Łukasz Szramowski), Daniel Dudziński, Nicola Zalewski (41. Marcel Wędrychowski), Jakub Kamiński (75. Bartosz Zynek), Kacper Sadłocha (41. Daniel Szelągowski).