Mystkowski strzelił gola Skrze, strzelił też Wigrom Suwałki
I Zespół | 17 marca 2018

Przed tygodniem nasza drużyna przegrała w Legnicy 1:3, a trener Paweł Ściebura zwracał uwagę, że wzmocnione zawodnikami z kadry pierwszego zespołu rezerwy Miedzi były rywalem wyjątkowo wymagającym.

Kilku piłkarzy Miedzi, którzy przed tygodniem zagrali przeciwko Skrze, wystąpiło także w piątek, spotkaniu o punkty w Nice I lidze. Wypadli korzystnie, Miedź odniosła trzecie zwycięstwo i jest samodzielnym liderem.

W rozegranym na zaśnieżonym stadionie Miedzi pojedynku, na boisku pojawiło się czterech zawodników, którzy grali przeciwko Skrze. W podstawowym składzie znalazł się Kornel Osyra i w 84. minucie zdobył dla Miedzi drugiego gola. Bardzo dobrą zmianę dał wyróżniający się przed tygodniem Rafał Augustyniak. Zastąpił w pomocy jednego z liderów legniczan – Fina Petteri Forsella i miał spory wkład w zwycięstwo gospodarzy. Oprócz tej dwójki, w roli zmienników wystąpili jeszcze Mladen Bartulović i Przemysław Mystkowski. Przypomnijmy, że ten drugi w 19. minucie otworzył wynik spotkania ze Skrą.

Rezerwy Miedzi ograły nasz zespół 3:1 i ciekawi byliśmy, jak (już bez wzmocnień) wypadną w drugim wiosennym meczu. W sobotę miały się zmierzyć na wyjeździe z Polonią Głubczyce, ale podobnie jak Skra, nie rozegrały swojego meczu 19 kolejki. Dodajmy, że z powodu ataku zimy, odwołano jeszcze pięć innych spotkań.