Dziewięć sparingów w planach Skry
I Zespół | 29 listopada 2017

Znamy już plan meczów kontrolnych jakie nasz zespół rozegra w trakcie przygotowań do rundy wiosennej.

Pierwszy sparing nasi seniorzy rozegrają 20 stycznia w Krakowie z Garbarnią. Większość meczów kontrolnych odbędzie się na boiskach rywali. Po pierwsze dlatego, że wyżej notowani przeciwnicy – a z takimi nasza drużyna rozegra większość sparingów – zwykle dyktują miejsce rozegrania meczu, po drugie to forma przygotowań do rundy wiosennej kiedy to nasz zespół aż dziesięć razy będzie grał na boiskach rywali.

Nasi trenerzy sięgnęli tym razem po przeciwników spoza regionu śląskiego, Skra m.in. pojedzie do Krakowa, do Warszawy na mecz z rezerwami Legii, do Bełchatowa i Opola.

Na Loretańskiej będzie można obejrzeć tylko dwa sparingi: z Polonią Poraj i Ruchem Radzionków.

W ostatnim meczu przed ligą Skra zagra w Częstochowie, ale na boisku Rakowa, z naszym I-ligowcem.

Na początku grudnia skrzący wracają na dwa tygodnie do treningów, potem czeka nas przerwa świąteczna, a od  początku przyszłego roku ruszają już regularne przygotowania.

20.01.- Garbarnia Kraków  - wyjazd - mecz w Krakowie – 2 liga (10. miejsce)

24.01.- GKS Bełchatów – wyjazd - mecz w Bełchatowie -  2 liga (8. miejsce)

27.01.- Legia II Warszawa  - wyjazd - mecz w Warszawie – 3 liga (8. miejsce)

03.02.- Rozwój Katowice  - wyjazd - mecz w Katowicach – 2 liga (15. miejsce)