"Naszą winą jest to , że nie wykorzystaliśmy stuprocentowych sytuacji" - trener Dziółka po meczu z Unią Turza Śląska
I Zespół | 22 października 2017

Kolejne ligowe spotkanie nasi zawodnicy zakończyli zwycięstwem. Na trybunach, wśród kibiców  jednak pojawiły się głosy niezadowolenia ! Czy słuszne, skoro nasz zespół przewodzi w ligowej stawce III ligi ?
O kilka słów komentarza po zakończonym meczu poprosiliśmy naszego trenera Jakuba Dziółkę.

Po zakończonym meczu nasz trener został zaproszony przez redakcję TVP 3 jako gość do programu "Piłkarska Trójka". Zatem, już dzisiaj serdecznie zapraszamy na śledzenie programu we wtorek (24.10.2017) o godzinie 19.10 do TVP 3 - W programie skróty meczów, bramki, wywiady, analizy ligowych zmagań.